Чернігівські біатлоністи тріумфують на літньому Чемпіонаті світу в Естонії

10:50, 29 серпня 2016

Високий Вал

У місті Отепя відбулася спринтерська гонка літнього чемпіонату світу з біатлону.   На цих змаганнях чернігівці Ірина Варвинець та Антон Мигда показали чудові результати.   Про це Високому Валу повідомили у прес-службі Федерації біатлону України.   Українська біатлоністка Олена Підгрушна на цих змаганнях показала найкращий час - 22:18.5. Однак не набагато від неї відстала і наша чернігівка Ірина Варвинець, яка здобула бронзу на цих же змаганнях.

У спринті юніорів золоті медалі отримали представники України Анастасія Меркушина та Антон Мигда. Зокрема, в останній гонці турніру чернігівець Антон Мигда став чемпіоном в переслідуванні, додавши собі у колекцію ще одне золото після перемоги в спринті.     Крім того, третім у впертій боротьбі до останнього вогневого рубежу фінішував ще один чернігівський біатлоніст Максим Івко.

У підсумку за три дні чемпіонату українська команда (дорослі та юніори) завоювала 11 медалей - 4 золотих, 3 срібних і 4 бронзових.