Чемпіонат України з плавання відкрито у Чернігові (відео)

20:53, 24 серпня 2016

Город.Сн

Чемпіонат України з плавання у категорії «Мастерс» відкрито у Чернігові. Такий захід наше місто приймає вперше. Однак чернігівська команда «NoStars» вважається тут однією з найсильніших.Поспостерігати за змаганням завітали президент федерації плавання України Дмитро Качуровський та двократний Олімпійський призер, чемпіон Європи 1989 року Вадим Ярощук.

Чемпіонати категорії «Мастерс» майже не мають вікових та кваліфікаційних обмежень – вік дів 25 років та прийнятний стан здоров’я. Таким чином вони дають можливість виступити практично всім бажаючим. А головною метою заходу, згідно з регламентом, є популяризація творчого спортивного довголіття.

Основною причиною того, що змагання з плавання у Чернігові проводяться рідко, спортсмени називають відсутність великого басейну на 50 м. Через це плавці чернігівських команд тренуються в інших областях. Більше того, цьогорічний чемпіонат було вирішено проводити у нашому місті суто випадково. Усі інші міста претенденти не змогли подати кошторис для ФПУ, через нестабільні ціни на енергоносії.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації