Вже другий «Літній кубок КВН. UA» розіграли на Чернігівщині. ФОТО

14:26, 09 серпня 2016

Високий Вал

09.08.2016 | 13:26 На міжнародному фестивалі, що завершився y неділю на Голубих озерах у Ріпкинському районі головний приз виборола команда веселих та кмітливих «Чернобай», - збірна Прилук і білоруського Гомеля.   Друге місце в цій боротьбі посіла команда «Ірпінчани» з Ірпеня. Третє місце – у команди «Рассвет пня» з Челябінська.   Крім того, був розіграний кубок серед переможців українських ліг. В результаті найвищий бал від журі та, відповідно, кубок отримала чернігівська команда «Харлі Квін», друге місце посіла знову ж таки команда з Ірпеня, а «бронзу» в цьому конкурсі отримала команда «2х2» з Ніжина.   Також серед учасників відбувся ряд інших спортивних та гумористичних змагань.   Загалом у фестивалі взяло участь понад 20 команд з України, Білорусі, Росії та навіть Молдови.   ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розіграш літнього кубка «КВН.UA» пройде на Чернігівщині   За словами організатора фестивалю Атрема Широкого, «відкриттям» конкурсу стали команди, які вибороли два головні кубки фесту, адже вони були далеко не фаворитами на ньому.   Організатори фестивалю висловлюють подяку за підтримку обласній державній адміністрації, благодійному фонду імені Софії Русової та комплексу «Голубі озера».