Оксана Голубова очолила обласну організацію Руху Наливайченка "Справедливість" на Чернігівщині

08:02, 09 серпня 2016

Чернігівський Монітор

Відому на Чернігівщині громадську діячку, підприємця Оксану Голубову 5 серпня на установчій обласній конференції обрали керівником Чернігівської обласної організації Руху Валентина Наливайченка «Справедливість». Делегати, що з’їхалися до Чернігова, також обрали заступника керівника, ним став Володимир Березинський.

Команда Валентина Наливайченка, працюючи на Чернігівщині як ГО «Антикорупційний рух», показала одні з найкращих результатів в Україні, сказав на обласній конференції заступник керівника Руху «Справедливість» Руслан Колєсніков.

Чернігів працює в усіх можливих напрямках, аби допомогти всім, хто звертається до громадських приймалень, зауважив він. Активісти Руху доставляють допомогу воїнам АТО на лінію зіткнення в Луганській і Донецькій областях. Юристи нарешті завершили 10-річну судову епопею з житлом і добилися повернення квартири у власність сім’ї Єреськів.

Чернігівці запам’ятали акції «Вимагаємо покарання», під час яких містянам показали та розказали про злочинні схеми, що покривають високопосадовці України, та «Я не даю і не беру хабарів», яку активісти проводили у судах, медичних, освітніх та владних закладах.

«Разом із ними ми підтримуємо в суді позов бійця АТО Володимира Шинкаренка проти Кабінету Міністрів в праві захисника на вищу і професійну освіту та проїзд. Тому сьогодні я з радістю зачитував рішення Президії партії та нашого лідера про створення осередку та обрання керівником саме пані Оксани.

Ми власним прикладом, не маючи у своєму розпорядженні ні депутатських, ні чиновницьких крісел, показуємо, як треба вирішувати проблеми. Системний підхід – головне, чим керується наш лідер Валентин Наливайченко та наша команда», — зауважив під час обласної конференції заступник керівника громадсько-політичного руху «Справедливість» Руслан Колєсніков.

Зараз Чернігівська команда Руху «Справедливість» спільно з дніпровськими колегами допомагає інваліду-воїну АТО Віктору Кузюрі і бійцям, які збираються на ротацію в зону розмежування на Донбас. Юристи Руху розглядають звернення, що надходять від людей, та готуються до нових справ по захисту інтересів чернігівців. Про це розповіла керівник громадсько-політичного руху Валентина Наливайченка «Справедливість» на Чернігівщині Оксана Голубова.

«Попереду у нас багато справ. Ми маємо зупинити і злочинне вирубування лісу в області, і допомогти тим, хто втратив своїх синів-героїв, захищаючи Україну. Також ми продовжуватимемо боротьбу з корупцією, будемо тиснути на владу, що відірвалася від народу, всіма можливими законними способами», - заявила новообраний керівник.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації