Парковки для великих автобусів на вокзальній площі у Чернігові не буде (відео)

23:00, 06 серпня 2016

Город.Сн

Навпроти залізничного вокзалу комунальне підприємство «Парковка та ринок» вимагає в міської влади дозволу паркуватись великим автобусам, які їздять приміськими та міжміськими маршрутами. З 2009 року для них тут стоять заборонні знаки, поліція ганяє великий транспорт. Водії звичайних маршруток стурбовані тим, що у них забирають проїжджу територію.Звернення комунального підприємства «Парковка та ринок» з проханням демонтувати заборонні знаки та дозволити паркуватися великим автобусам, розглядалося на засіданні постійної комісії з питань безпеки та організації дорожнього руху в Чернігові. Представники підприємства мотивували своє бажання влаштувати тут ще один міні-вокзал тим, що це ж будуть великі надходження до міського бюджету.

До 2009 року тут могли паркуватися великі автобуси, заборонили їм стоянку після численних скарг і від громадського транспорту, якому і так мало місця на привокзальній площі, і від людей, які скаржилися на пасажирів цих автобусів, бо навколо були гори сміття і суцільний хаос серед пішоходів.

Депутати чернігівської міської ради, які брали участь у засіданні, звернули увагу на ще один факт у діяльності комунального підприємства «Парковка та ринок», організувавши тут стоянку великим автобусам, підприємець хоче кришувати нелегальних перевізників і поповнюватиме свої кишені, а не міський бюджет.

Заслухавши всі думки, постійна комісія з питань безпеки та організації дорожнього руху в Чернігові відмовила комунальному підприємству «Парковка та ринок». То ж рух на привокзальній площі не мінятимуть, знаки не демонтують і великі автобуси не перекриватимуть шлях звичайному транспорту.

Сюжет: Cheline TV

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації