Футбольний клуб "Десна" відновлює клубний музей

13:17, 04 серпня 2016

Чернігівський Монітор

Десна – головний футбольний клуб Чернігівщини, з багатою історією та великими традиціями. Тому керівництво Десни прийняло рішення відновити клубний музей. Всі наші досягнення мають залишитися в пам’яті вболівальників, та передаватися з покоління в покоління. 

Шановні вболівальники, саме тому ФК Десна звертається до Вас за допомогою у пошуку цікавих експонатів, які будуть відображати собою славні традиції нашої команди.

Якщо у Ви маєте старі програмки, значки, футболки, вимпели фотографії, газетні публікації, тощо, просимо Вас по можливості передати їх для нашого музею. Всім, хто допомогатиме у відновленні музею, футбольний клуб "Десна" підготує пам'ятні подарунки.

До речі, одним з перших хто відгукнувся з допомогою, став кращий бомбардир в історії нашої команди - Олександр Кожем'яченко, який люб'язно надав для нашого музею футболку, в якій він провів найкращі свої футбольні роки.

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження по роботі клубного музею, а в ідеалі – експонати для музею, то звертайтеся за телефоном (093) 764-94-49 чи пишіть на електронну адресу desna.strategy@gmail.com.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації