Заступник міністра оборони відвідав Чернігівщину й анонсував реформу військкоматів. Відео

12:44, 28 липня 2016

Свобода.Фм
Заступник міністра оборони відвідав Чернігівщину й анонсував реформу військкоматів. Відео

Заступник міністра оборони відвідав Чернігівщину й анонсував реформу військкоматів. Відео

До звичних функцій з обліку та мобілізації додадуться ще просвітницька робота і соціальний захист військових. Про це, зокрема, заявив сьогодні заступник міністра оборони Ігор Долгов під час візиту до обласного центру. Заступник міністра оборони України Ігор Долгов у ході робочої поїздки до Чернігова зустрівся з представниками громадських формувань військово-патріотичного напрямку та обласного військового комісаріату. Саме з Чернігівщини має розпочатися проект з розширення функцій військкоматів.

Про це розповідає в сюжеті телебачення «Сівер Центр». Під час зустрічі з журналістами Ігор Долгов відповів на запитання щодо контролю з боку міністерства за ситуацією в Збройних Силах. Також заступник міністра провів нараду з питань оборонних замовлень для чернігівських підприємств з їх керівниками, представниками Державного науково-випробувального центру і обласних органів влади. Громадські формування, які об’єднують військових запасу і займаються підготовкою молоді до служби в Збройних Силах, заявили про проблеми в цій роботі. Активісти організації «Спецпідрозділ «Афганець» продемонстрували бойовий пристрій, розроблений у Чернігові, для стрільби ручними гранатами (ефективніший від звичного підствольного гранатомета). Цю, як вони кажуть, «мортиру» розробники  вже понад рік постачають на волонтерських засадах українським військовим на фронті – а вона фактично готова до офіційного прийняття на озброєння й серійного виробництва.

Організація парамедиків (військових санітарів-добровольців) «Білі берети» працює на реанімобілі, придбаному за громадські кошти. Але автомобіль, який врятував десятки солдатських життів, досі не можуть розмитнити. Тож і з цим питанням звернулися до посадовця, а також з проектом готової програми медичної просвіти серед населення. Високо оцінив заступник міністра соціальну роботу в області з підтримки сімей загиблих військових, зокрема заплановану на серпень зустріч у Чернігові родин героїв у рамках акції «Біда не зламала – біда об’єднала».

На фото Вадима Йовенка нижче – зустріч заступника Міністра оборони України з питань європейської інтеграції І. Долгова з громадськими добровольчими формуваннями Чернігівщини військового спрямування. Темою для обговорення було посилення територіальної оборони в Чернігівській області. Ігор Долгов був щиро здивований рівнем підготовки та інтенсивністю розвитку добровольчих формувань на Чернігівщині.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації