Бути чи не бути: доля нових тролейбусів у Чернігові вирішиться на наступному тижні

16:07, 22 липня 2016

Високий Вал
Бути чи не бути: доля нових тролейбусів у Чернігові вирішиться на наступному тижні

Бути чи не бути: доля нових тролейбусів у Чернігові вирішиться на наступному тижні

Як відомо, чернігівська міська рада виділила на закупівлю 10 нових тролейбусів 55 млн. грн.   Тендер проводило КП «Чернігівське тролейбусне управління», участь у якому взяли 3 компанії. Виграло право на поставку тролейбусів підприємство з м. Луцька Волинської області, запропонувавши найменшу ціну за одиницю техніки.   Про це Високому Валу повідомив начальник транспорту та зв'язку міської ради Олександр Бєльський.   Однак нині справа заморозилася, адже підприємство «Літан» з Дніпра, програвши тендер, подало скаргу до Антимонопольного комітету України. Також заяву до суду подавав і Чернігівський автозавод, проте оскільки він не був учасником тендеру, його заяву відхилили.  

   Тож чи будуть в Чернігові нові тролейбуси, стане відомо вже незабаром - 27  липня відбудеться розгляд скарги в Антимонопольному комітеті.   За словами начальника транспорту та зв'язку міської ради Олександра Бєльського, не зрозуміло чому виникла така ситуація, більш за все, що вона створена штучно. Тендер виграла компанія, яка запропонувала прийнятну ціну за нові тролейбуси і це вигідно міському бюджету:   «Тендерний комітет прийняв рішення, що 3,9 – це допустима ціна за новий тролейбус. І економія з кожного тролейбусу майже 1 мільйон гривень», - зауважив він.  

  Нагадаємо, найменшу ціну запропонувало підприємство з м. Луцька Волинської області - тролейбуси «Бєлкоммаш» моделі 321 за ціною 3 млн 899 тис. грн за один тролейбус.   Підприємство з м. Мінська (Білорусь) запропонувало тролейбуси тих же моделі та виробника за ціною 4 млн 800 тис. грн за одиницю техніки.   Обидва ці підприємства надали документи про те, що вони є офіційними дилерами білоруського підприємства «Бєлкоммаш».   Тролейбуси «Дніпро Т 203» від підприємства з Дніпра обійшлися б у 4 887 тис. грн за одиницю.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації