Фотографував бюлетень «для мами». Встиг видалити фото, поки прибули поліцейські (відео)

13:42, 18 липня 2016

Город.Сн
Від виборів до виборів громадяни допускають ті ж самі порушення.Знімальна група телеканалу «Дитинець» під час звичайного моніторингу на одній з дільниць в дитячому садку на Масанах стала свідком фотографування виборцем заповненого бюлетеня.

Порушник одразу почав виправдовуватися, мовляв, не знав, що фотографувати не можна. А знімав для старенької матері і взагалі, на минулих виборах фотографував і все було нормально.

Голова ДВК одразу написала заяву до поліції. Чергові правоохоронці викликали слідчо-оперативну групу. Дивує, що телефон одразу не вилучили, як речовий доказ. Бо поки приїхали слідчі порушник фото видалив і почав розповідати слідчим, що виявляється бюлетень не фотографував, а на світлинах, які показував поліціянту та голові ДВК, - документи.

Деталі порушення буде з’ясовувати слідство.

Варто додати, фотографування бюлетенів досить поширене порушення і може свідчити про купівлю голосу. Таким чином можна засвідчити, що обрав правильного кандидата. Так під час виборів по 205 округу на цьому правопорушенні упіймали навіть прокуроршу.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації