Чернігівські діти з сімей учасників АТО їдуть на оздоровлення до Польщі

08:19, 14 липня 2016

Чернігівський Монітор

Післязавтра група чернігівських дітей, батьки яких є учасниками АТО, відправляється на оздоровлення до Польщі. Сьогодні в Чернігівській міській раді з цими дітьми та їх батьками зустрівся міський голова Владислав Атрошенко. - Я хочу висловити велику подяку вашим батькам, які боронять або боронили нашу рідну країну, захищали наше мирне життя. Сьогодні ми маємо нагоду трошки їм за це віддячити, посилаючи групу з 20 дітей до чудового містечка Ольховець у Польщі. Ви зможете набратися сил, познайомитися з однолітками. Можливо, згодом ця дружба переросте в такі стосунки, на основі яких ви зможете спілкуватись і потім, вступивши до вузів," - сказав він.

Поїздка дітей до Польщі для українських родин є безкоштовною. Фінансує оздоровлення адміністрація міста Тарнобжега, який є для Чернігова містом-партнером. Поїздка відбувається згідно домовленостей, досягнутих делегацією міської ради, яка брала участь у Днях Тарнобжега в червні цього року.

Діти з Чернігова перебуватимуть у тарнобжезькому скаутському центрі, який знаходиться у Підкарпатському воєводстві, на Солінській затоці. Це місцевість на відстані 205 км від Тарнобжега і 135 км від пункту пропуску Корчово-Краківець на українсько-польському кордоні.

Житимуть по 6 осіб у 10-місних наметах. Поряд матимуть душові кабіни та умивальники з теплою водою, столову, майданчики для футболу і волейболу. Харчування – 4 рази на добу.

Під час перебування у скаутському центрі діти познайомляться і будуть спілкуватися з польськими однолітками. Також матимуть щоденні екскурсії туристичними шляхами Бещадського національного парку. Визначені 10 таких маршрутів, під час котрих можна побачити унікальні природні терени, які ведуть вздовж водоспадів, місць мешкання птахів і тварин. По дорозі можна відвідати старовинні будівлі.

Також планується поїздка дітей до Тарнобжега, де для них мають відбутися екскурсія та зустріч з мером.

На сьогоднішній зустрічі діти отримали сувеніри з символікою Чернігова, які вони зможуть подарувати своїм польським друзям.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації