Чернігівці - серед лідерів в Україні за кількістю передплачених газет і журналів на одного жителя

16:06, 11 липня 2016

Чернігівський Монітор

В області завершилась передплата періодичних видань на друге півріччя. І хоча про остаточні підсумки ще говорити зарано, попередні результати свідчать: чернігівці, як і раніше, залишаються серед лідерів в Україні за кількістю передплачених газет і журналів на одного жителя. Як зазначає директор Чернігівської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Олег Обушний, підприємство ще на початку кампанії поставило мету якщо і не перевершити, то хоча б наблизитись до показника 1-ого півріччя. По завершенні передплати на всеукраїнські видання жителі області передплатили близько 500 тисяч примірників періодики, при цьому лише обласних та районних газет і журналів передплачено близько 235 тисяч.

- Тиражі загальноукраїнських видань дещо нижчі, ніж це було на 1 січня 2016 року, - говорить Олег Обушний, - до прикладу, зменшилась кількість передплатників газети «Урядовий кур»єр». Якщо у 1-ому півріччі їх було 638 примірників, то зараз 603. Дещо втратив тираж і «Голос України». Ці видання передплачують в основному установи та організації. Можливо, зменшення тиражів пов»язане з початком відпусток і настанням дачно-городнього періоду – хтось просто не встиг завчасно здійснити передплату.

Серед обласних тижневиків, за словами Олега Обушного, традиційно у передплатній кампанії лідирують «Гарт» і «Вісник Ч», котрі упевнено тримають свої тиражі: це понад 70 тисяч і понад 53 тисяч примірників відповідно. Чимало шанувальників мають також газети «Деснянка» і «Чернігівщина».

- Поважають громадяни свою чернігівську пресу, в тому числі і так звані районні видання, насамперед за їхню стабільність, - наголошує директор, - крім того, саме з наших видань вони можуть дізнатись першими про головні новини як регіону загалом, так і свого району зокрема. І головне – люди їм довіряють.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації