В Чернігові відкриють професійний майданчик для гри у пляжний волейбол

15:52, 11 липня 2016

Город.Сн

Планується, що на офіційне відкриття прийде і міський голова Владислав Атрошенко.В суботу 16 липня на базі ДЮСШ №1 Чернігівської міської ради, яка знаходиться за пішохідним мостом біля річки Десна, відбудеться урочисте відкриття спортивного майданчику для гри у пляжний волейбол. Планується, що на офіційне відкриття прийде і міський голова Владислав Атрошенко. Про це розказав журналістам інформаційного порталу ProCn директор дитячої Чернігівської дитячо-юнацької спортивної школи №1 Сергій Романчук.

"Ідея побудувати на базі спортивної школи волейбольний майданчик випала моєму колезі, тренеру Андрію Філоненку. Він очолює комісію з розвитку пляжного волейболу в нашому місті і тому всіма силами старається розвивати цей вид спорту на Чернігівщині. Зараз ми закінчуємо всі роботи. Вже завезли 300 тон піску. У нас буде 2 великих волейбольних поля, які відповідають всім міжнародним нормам. Ці поля створюються для дітей. Хочу, щоб тут тренувалися майбутні чемпіони Європи та Світу." - зазначив Сергій Романчук.

До речі, на облаштування цього майданчика не виділено жодної копійки з міського бюджету. Все за рахунок чернігівських спонсорів та меценатів. На базі облаштували територію розміром 40x26 метрів. Планується, що за необхідності 2 волейбольні майданчики можуть трансформуватись на одне велике поле для гри у пляжний футбол.Нагадаємо, що в Чернігівській дитячо-юнацької спортивній школи №1 функціонує 5 секцій, а саме: веслування на байдарках і каное, веслування на човнах «Драганбот», шахи, велоспорт і легка атлетика. У вересні цього року планують відкрити ще й секцію з вільної боротьби.

За матеріалами: pro.cn

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації