Секретаря ОВК 206 округу можуть вигнати через Микитася

09:08, 11 липня 2016

Високий Вал
Секретаря ОВК 206 округу можуть вигнати через Микитася

Секретаря ОВК 206 округу можуть вигнати через Микитася

Секретаря окружної виборчої комісії 206 округу Сергія Соломаху можуть відсторонити від роботи.   Сергій Соломаха опублікував на своїй сторінці у мережі Фейсбук пост, в якому звернувся до волонтерів із проханням допомогти скласти акт про порушення виборчого законодавства, зокрема, підкуп виборців під час агітаційного заходу у міському палаці культури, який проводив кандидат у нардепи Максим Микитась.   Саме за цей пост секретаря ОВК і хочуть відсторонити.  

Про це написав на своїй сторінці у Facebook народний депутат Ігор Мосійчук.   «12 членів ОВК проголосували за постанову-звернення до ЦВК щодо відсторонення від посади секретаря комісії Сергія Соломахи. Причиною стало нібито порушення виборчого законодавства Соломахою. Голова ОВК Сульдін особисто підготував акт, де зазначено, що на своїй сторінці у Фейсбуці Соломаха агітував проти кандидата від влади Микитася», – заявив народний депутат.  

 На думку Мосійчука, це однозначно свідчить про підготовку більшістю ОВК в 206 окрузі до масштабних фальсифікацій на користь кандидата від Банкової Микитася.   До речі, нещодавно у ОВК 206-го округу відбулася «рокіровка»: замість Євгена Артеменка головою комісії призначили киянина Анатолія Сульдіна. Експерти вважають, що це безпосередній становленик Максима Микитася.   

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації