Заміть сучасної лікарні та допомоги родинам учасників АТО, прилучани отримають блискавковідводи та конкурс малюнку

22:46, 08 липня 2016

Город.Сн

ПОЗИЦІЯ Про це заявив голова партії «Опозиційний блок» на Чернігівщині, депутат обласної ради Анатолій Мирошниченко, коментуючи міську Програму «Забезпечення пожежної безпеки на території міста Прилуки на 2016-2020 роки». За його словами, одноголосно погоджена присутніми членами виконкому 22 червня, в день пам’яті і скорботи програма і справді нагадує віроломний напад, але вже можновладців на бюджет міста, а значить і кишені прилучан.«Розумію важливість пожежної безпеки в місті, але виділити на дані заходи майже 20 млн.грн на п’ять років безглуздо і безвідповідально. Можливо влада міста живе в інших Прилуках, де лікарні обладнані сучасними діагностичними апаратами, школи та дитячі садочки не потребують ремонтів, де не має соціально-незахищених громадян, родин загиблих військових в зоні АТО? Це реальні проблеми, які хтось не здатен або не хоче побачити» - говорить депутат. За його словами подібні програми вже затвердили і Чернігівська обласна рада, і Новогород-Сіверська міська рада, але коштів в цих бюджетах закладено в десятки разів менше, 1 млн 600 тис і 75 тисяч відповідно.

«Дуже «багаті» і надміру «пожежонебезпечні» Прилуки ж хочуть викинути на ці потреби десятки мільйонів гривень. Такого відношення до прилучан до податків сплачених ними ще не було. Все робиться для задоволення фінансових апетитів осіб, які будуть обладнувати та обслуговувати цю так звану протипожежну систему. Як на мене, у разі прийняття її на сесії, протягом 5-ти наступних років відбуватиметься звичайнісіньке обкрадання прилучан».

Анатолій Мирошниченко зазначив, що сьогодні, в 21 столітті, в Прилуках десятки ґрунтових доріг, які городяни просять якщо не заасфальтувати, то хоча б прогрейдерувати.
Знаю, що медичне керівництво неодноразово зверталось до місцевої влади з проханням придбати УЗД-апарат.

«Уявіть собі, що у ЦМЛ діє лише один подібний апарат на все місто та район. Щоб пройти обстеження, людям доводиться місяцями чекати у чергах або звертатися до платних приватних клінік. Відділення міської центральної лікарні роками не бачили капітального ремонту. Допомоги потребують родини загиблих учасників АТО. Але на все це, за словами міської влади, у бюджеті Прилук коштів немає. Виходить, що заміть цього прилучани отримають близько 40 блискавковідводів, перевірку ізоляції та дитячий конкурс малюнку» - коментує голова організації.

А за ці кошти можна було придбати і апарат, і повністю укомплектувати сучасним обладнанням лікарні міста, а в палатах зробити сучасні євроремонти.

Депутат також відзначив, що грабіжницьку Програму очільники міста можуть винести на найближчу сесію. «У відомому кінофільмі є вислів «куй залізо – поки гаряче». Тому впевнений, що Програма може бути винесена на найближчу сесію, поки триває літо і період відпусток, щоб уникнути зайвого розголосу і резонансу. В цій ситуації мене особисто цікавить позиція мера міста. Адже саме вона стоїть на захисті інтересів прилучан. Маю надію, що найближчим часом міський голова проявить ініціативу і винесе питання на виконком щодо призупинення дії ганебного рішення від 22 червня 2016 року» - підсумував Анатолій Мирошниченко.
Gorod.cn.ua

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації