На площі починають облаштовувати ковзанку. Яким буде святкове містечко?

13:03, 23 листопада 2019

Чернігів в очікуванні новорічних свят.

На головній площі міста починають підготовчі роботи з облаштування ковзанки. Цієї зими льодову арену розмістять ближче до скверу Попудренка. Така концепція казкового містечка 2020 року.Олександр Шевчук, начальник управління культури та туризму: «Оформлення буде мати інші форми, інші локації. І, можливо це буде трішечки несподівано, але це буде приємно, тому що буде оновлення».

За словами начальника управління культури, творчий простір на площі – основний елемент святкової атмосфери, тому він має щоразу змінюватися і дивувати.

Містечко поділять на локації за функціоналом і доповнять новими елементами.

Олександр Шевчук, начальник управління культури та туризму: «Традиційно у нас буде досить цікава кухня, тобто фуд-зона. Ми змінили місце ковзанки. Також у нас буде зона атракціонів для дітей та молоді. І у нас ще буде сцена і зона для самих маленьких. А ще ми цього року вирішили зробити годинник».

Загальний вигляд святкової Красної площі можна буде побачити вже за 3 тижні.

Олександр Шевчук, начальник управління культури та туризму: «Урочисто 19 грудня ми будемо відкривати Казкове містечко. Запросимо Святого Миколая, щоб він приїхав до Чернігова. Ввечері ми плануємо зробити пишне і цікаве відкриття. Після цього, впродовж аж до 19 січня, буде проходити дуже багато заходів. І взагалі цю атмосферу ми хотіли б зберегти протягом зими».

На період встановлення і роботи Казкового містечка рух колом буде обмежено. Ковзанка традиційно працюватиме до весни. Але оскільки її розміщують в іншій частині площі, після новорічних святкувань проїзд проспектом Миру з боку Катерининської церкви залишиться відкритим.

Сюжет телеканалу «Дитинець» Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації