З 22 по 24 листопада Чернігів приймає змагання дитячої ліги Чемпіонату України з волейболу

12:45, 23 листопада 2019

З 11 команд у нашому місті гратимуть 7.Олександр Постол, старший тренер комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №2 ЧМР: «Це перший тур Чемпіонату України «Дитяча ліга» по 2006 року».

Чернігів представляють волейболісти дитячо-юнацької спортивної школи №2.

Олександр Постол, старший тренер комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №2 ЧМР: «Ми в минулому році виступали також на всеукраїнській дитячій лізі. І ми стали срібними призерами чемпіонату України. Тому нам Федерація волейболу України дала право на те, щоб ми прийняли перший тур Чемпіонату України».

Зважаючи на хороший результат минулого року, в нинішніх змаганнях чернігівські волейболісти також налаштовані поборотися за призові місця.

Нікіта, гравець чернігівської команди з волейболу: «В цьому році ми підготувалися ще сильніше. Думаю, що ми виграємо і займемо перше місце».

Також на майданчику у першому турі змагаються команди з Луцька, Тернополя, Прилук, Вінниці, Ірпіня та київського спортивного ліцею-інтернату.

Людмила Моравська, тренерка київського спортивного ліцею-інтернату: «Команда сформирована только в этом году. В наш лицей поступают учащиеся 8-го класса. И мы их отбираем со всех команд городов Украины. Вообще, этот год рождения непредсказуемый, они еще в 8 классе, поэтому могу заиграть, могут не заиграть, могут выиграть, могут проиграть. Поэтому шансы есть у всех».

З 11 команд учасниць чемпіонату до фіналу потрапить 6. Переможців визначатимуть після нового року.

Сюжет телеканалу «Дитинець» Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації