Шість тролейбусів за 30 мільйонів: в Чернігові наступного року планують оновити громадський транспорт

11:28, 23 листопада 2019

Шість нових тролейбусів для Чернігова планують закупити в наступному році. Така стаття витрат передбачена в проекті міського бюджету на наступний рік. На закупівлю тролейбусів планують витратити близько 30 мільйонів гривень, сказав начальник управління транспорту Олександр Рижий.6 нових тролейбусів з’являться в Чернігові в наступному році. Про це UA: Чернігів повідомив начальник управління траспорту та зв’язку Олександр Рижий.

Олександр Рижий, начальник управління транспорту та зв’язку міськради: «Протягом останніх трьох років місто кожного року закуповує нові тролейбуси. В наступному році планують закупити 6 нових тролейбусів на суму 30 мільйонів гривень. Ці кошти закладені вже в міський бюджет. Є програма розвитку електротранспорту в місті. Ми закладали ще закупівлю електробусів, але ці кошти були перенесені на закупівлю тролейбусів.»

Крім того, у бюджет заклали майже 9 мільйонів гривень на ремонт контактної мережі та підводів до тягових підстанцій.

Олександр Рижий, начальник управління транспорту та зв’язку міськради: «Бо теж є велика проблема, що місто не залишилось без електротранспорту, було закладено ці кошти.»

Наразі в Чернігівському тролейбусному управлінні 103 пасажирські тролейбуси. Каже речник підприємства Микита Вікторов. Нових – третина.

Микита Вікторов, речник КП «Чернігівське тролейбусне управління»: «Зокрема придбані за останні 4 роки – це 27 тролейбусів «Барвінок», та ще 7 тролейбусів з низьким рівнем підлоги, які відповідають сучасним потребам, з попередніх закупівель. Все інше – це тролейбуси «ЗІУ», «ЮМЗ», які відпрацювали встановлений термін експлуатації та потребують заміни.»

Щодня на лінію виходить 64 тролейбуси. Зі слів Микити Вікторова, для якісної роботи підприємству не вистачає щонайменше 30 машин.

Микита Вікторов, речник КП «Чернігівське тролейбусне управління»: «Наприклад, такі маршрути з низьким пасажиропотоком, як там №5 або №8. Там працює відповідно 3 та 4 тролейбуси, що для протяжних маршрутів дуже мало. В них великий інтервал руху. За нашими приблизними підрахунками, аби якісно обслуговувати нинішню маршрутну мережу, потрібно випускати в день на лінію 95 тролейбусів.»

До планів закупити нові тролейбуси чернігівці ставляться так.

Ольга Третьякова, чернігівка: «Дуже треба. Бо ті, що старі тролейбуси - старі, вони тримаються на фарбі. Іноді їдеш у старому тролейбусі і парасольку відкриваєш, бо дощ іде. Тому, звичайно, ми тільки за те, щоб купили тролейбуси нові.»

Наталія Титаренко, чернігівка: «Я користуюся тролейбусами. І якщо вони будуть в гарному стані більш нові, я думаю, це буде плюс для міста. Якщо б ще більше маршрутів було б, то взагалі було б чудово.»

Анатолій Штандур, чернігівець: «Чудово, чудово. Я вам скажу, ще 3-4 роки тому в нас тролейбуси були такі, що в них не можна було зайти.»

Олег Заєць, чернігівець: «Я був свідком, як починались тролейбуси в 64 році, - я тут на практиці був. Так що дуже радію.»

UA: Чернігів Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації