Вітання та нагороди працівникам сільського господарства

09:31, 15 листопада 2019

Чернігівський Монітор

14 листопада, в обласному філармонійному центрі фестивалів і концертних програм потужний загал аграріїв Чернігівщини привітали голова обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко та заступник голови обласної ради Арсен Дідур. Вони вручили відзнаки обласної ради та облдержадміністрації, а також пам’ятні Дипломи переможцям трудового суперництва.

Лідером у зоні Полісся став Козелецький район.
Дипломом переможця трудового суперництва в зоні Лісостепу нагороджено Бахмацький район.

Ще 12 дипломів отримали переможці різних номінацій.

У номінації “Золота нива Чернігівщини” у зоні Полісся переможцем стало сільськогосподарське фермерське господарство “Колос” Куликівського району.

Дипломом за перемогу в номінації “Золота нива Чернігівщини” у зоні Лісостепу нагороджено Ніжинське відділення приватного підприємства “Агропрогрес”.

У номінації “Картопля – другий хліб українського народу” лідером визнано сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю “Десна” Чернігівського району.

Дипломом за перемогу в номінації “Лідер з виробництва молока” нагороджено приватне товариство з обмеженою відповідальністю “Рожнівка Агро” Ічнянського району.

“Лідер з виробництва м’яса”: товариство з обмеженою відповідальністю “Прилуки-гарантбуд” Прилуцького району.

“За вагомий внесок в розвиток сільських територій” нагороджено приватне сільськогосподарське підприємство “Авангард” Бахмацького району.

Перемогу в номінації “Соціально відповідальний бізнес” вибороло товариство з обмеженою відповідальністю “Земля і воля” Бобровицького району.

Дипломом за перемогу в номінації “Інвестуємо і розвиваємо” нагороджено сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю “Інтер” Ічнянського району.

“Кращий роботодавець”: сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю “Дружба-нова” Варвинського району.

У номінації “Успішний фермер” перемогло сільськогосподарське фермерське господарство “Вікторія” Носівського району.

У номінації “Інновації в аграрному виробництві” кращим стало товариство з обмеженою відповідальністю “ЧЕРЕШЕНЬКИ” Коропського району.

Дипломом за перемогу в номінації “Вагомий внесок у розвиток аграрної науки та освіти” нагороджується Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН.

За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу області та з нагоди Дня працівників сільського господарства Почесною грамотою обласної державної адміністраціїнагороджено:
ДАВИДОВА Віталія Леонідовича – керівника підрозділу соціальної політики сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю “Дружба-Нова”, Борзнянський район;
ЖУКА Василя Олексійовича – заступник аначальника управління бухгалтерського обліку аналізу АПК та розвитку сільських територій – начальникавідділу аналізу АПК та розвитку сільських територій Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської обл асної держ авної адміністрації;
КОНДРЕНКА Миколу Миколайовича – керівника сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю “Віра”, Городнянський район;КРИВОШЕЯІвана Васильовича – трактористатовариства з обмеженою відповідальністю “Агронадія”, Носівський район;
ОДНОЛЬКО Світлану Іванівну – генерального директора товариства з обмеженою відповідальністю “Овочева група”, Козелецький район;
ПРИМАКА Володимира Олександровича – директора приватного сільс ькогосподарського підприємства “Зеленівське”, Бахмацький район;
САМОТУГУ Любов Петрівну – оператора машинного доїння сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю “Батьківщина”, Срібнянський район;
СКОРОБОГАТЬКА Сергія Миколайовича – директораприватного сільськогосподарського підприємства “Сновський”, Сновськийрайон;
СОЛЯНИКА Ігоря Миколайовича – провідного фахівця Сектору реєстрації сільськогосподарської техніки Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області;
ХРИСТЕНКА Віктора Анатолійовича – механі заторатовариства з обмеженою відповідальністю “Агрофірма Сильченкове”, Талалаївський район;
ЧЕПУРНУТетяну Володимирівну – головного бухгалтера сільськогосподарського виробничого кооперативу “Зоря”, Сосницький район;
ШАМАНСЬКОГО Олександра Петровича – заступника генерального директора Українського аграрного холдингу, Прилуцький район;
ЯЩЕНКА Павла Миколайовича – водія селянського (фермерського) господарства “Пролісок”, Ріпкинський район.
Подяку голови облдерж адміністраціїогол ошено:
АНТОНОВСЬКОМУ Олександру Володимировичу– заступнику директора по рослинництву товариства з обмеженою відповідальністю “Гнідинці-Агро”, Варвинський район;
БАГУТІ Владиславу Володимировичу – головному спеціалісту відділу фітосанітарних заходів на кордоні Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області;
БІГУНУ Сергію Вікторовичу – голові фермерського господарства “Деметра”, Ніжинський район;
БОНДАРЮ Олександру Петровичу – директору приватного підприєм ства “Каштан”, Ічнянський район;
БУЛДЕНКО Наталії Олексіївні – головному спеціалісту відділу юридичної роботи та врегулювання земельних питань управління врегулювання земельних відносин Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації;
БУРІЙ Наталії Василівні – завідуючій фермою товариства з обмеженою відповідальністю “Переможець”, Новгород-Сіверський район;
ВЕРЕЦОЦІ Леоніду Юрійовичу – головному агроному товариства з обмеженою відповідальністю “АгроКІМ”, Прилуцький район;
ВЕРТЕБНОМУ Олександру Миколайовичу – голові правління приватного акціонерного товариства “Чернігівське головне підприємство по племінній справі в тваринництві”, Чернігівський район;
ВІДОМЕНКО Інні Григорівні – доярці приватно-орендного сільськогосподарського підприємства “Хлібороб”, Ічнянський район;
КОВАЛЬЧУКУ Роману Васильовичу – агроному товариства з обмеженою відповідальністю “АГРОЛІДЕР МЕНА”;КОТЛЯРУОлексію Івановичу – регіональному директору товариства з обмеженою відповідальністю “Баришівська зернова компанія” в Чернігівській області, Козелецький район;
МЕНДЖУЛ Людмилі Василівні – начальнику відділу прогнозування, фітосанітарної діагностики та аналізу ризиків Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області;
МЕТЛІ Володимиру Володимировичу – трактористу приватного сільськогосподарського підприємства “Злагода”, Корюківський район;
ПІНЧУКУ Олександру Леонідовичу– твариннику селянського фермерського господарства “Колос”, Куликівський район;
ШКУРАТУОлександру Миколайовичу – голові фермерського господарства “Мрія-Агро-Маш”, Семенівський район.

Після урочистої частини присутні переглянули святковий концерт.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації