В дитсадку №59 гріються за допомогою обігрівачів

16:06, 09 жовтня 2019

З понеділка за розпорядженням Чернігівського міського голови в Чернігові розпочали опалювати дитячі садки. Проте тепло є ще не у всіх дошкільних закладах. Дитячий садок №59 один з таких.Тетяна Пірак, в.о. керівника ДНЗ №59: «У нашому садочку тепла на даний час немає. Як нам повідомили на нашому теплопункті, у них ще не було розпоряджень щодо підключення садочка. Те, що стосується обладнання в садку, у нас все для підключення опалення готово».

За санітарно-гігієнічними нормами, як повідомила Тетяна Анатоліївна, у спальній кімнаті допустима температура щонайменше 18 градусів, але для інших приміщень це вже замало.

Тетяна Пірак, в.о. керівника ДНЗ №59: «Дехто з батьків поки що потримає дітей дома, у кого є така можливість. А кому необхідно ходити в дитсадочок, то ми звернулися з проханням до батьків, вони принесли нам обігрівачі, тому ми намагаємось підігрівати температуру в приміщенні таким способом».

А от у ДНЗ №54 вже тепло.

Алла Труш, керівник ДНЗ №54: «Ми дуже задоволені, що тепло увімкнулося у нас набагато раніше, ніж опалювальний сезон. Дуже приємно, що дошкільні навчальні заклади вже отримали тепло і дітки наші не будуть мерзнути».

Зі слів керівника, температура в деяких групах за ніч вже прогрілася до 19 градусів.

Алла Труш, керівник ДНЗ №54: «Ми дуже вдячні управлінню освіти, міській раді, керівництву, що все робиться задля дітей».

Є й окремі садочки, які стоять на мережах з високим тиском. Це №15 і 76. Запуск тепла туди вимагає додаткової і складної роботи. Але сьогодні тепловики обіцяли здійснити запуск тепла і до них.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів» Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації