Wordsmith у Чернігові

15:40, 18 вересня 2019

Заключний уїк-енд фестивалю «Зелена сцена» відзначився виступом зіркового зарубіжного артиста. За останні 2 роки репер Wordsmith з Балтимора провів концерти та лекції на Гаїті, в Анголі, Азербайджані, Білорусії та прибалтійських країнах. За сприяння посольства США в Україні завершує 2019 виступом в Чернігові та Києві.Виконавець завітав до нас не тільки заради музики, а й для того, щоб поспілкуватися з українцями, розповісти їм про американську культуру.

Ентоні Паркер (Wordsmith), реп-виконавець: «По життю крокую як мотиваційний спікер. Моя головна місія і мій головний меседж полягають в тому, що люди повинні спілкуватися один з одним. Напередодні подорожі в Україну я вивчив декілька українських слів, познайомився із ситуацією, що склалася між Україною та Росією. Звичайно у нас в Америці також є проблеми. Важливо, перед візитом в іншу країну, щось про неї знати».

Пісні Wordsmith приємні для вуха, наповнені змістом і вільні від ненормативної лексики. На «Зеленій сцені» репер виконав кращі пісні зі своїх 5 альбомів. Крім гастролей по світу Ентоні у своєму місті організовує чисельні музичні заходи, працює з молоддю, з найбільш вразливих верств суспільства.

Ентоні Паркер (Wordsmith), реп-виконавець: «Я намагаюсь писати музику, яка буде зрозуміла молоді. Бо я не знаю життя з купою грошей, дорогими авто і ювелірними прикрасами. Я знайомий з тим життям, де люди важко працюють, і намагаються покращити своє життя».

Виступ Вордсміта не залишив чернігівців байдужими. За лаштунками сцени він роздавав браслети зі своєю електронною адресою, наклейки, фотографувався і охоче спілкувався з відпочиваючими.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів» Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації