Чому яблука можуть стати цьогорічним делікатесом?

11:35, 11 вересня 2019

Батьки корюківських школярів у розпачі: яблука — найпопулярніший дитячий перекус доведеться замінювати чимось іншим. Яблук у наших садах — катма. Треба ще побігати, щоб купити домашні, а ціни на привозні — вже поповзли вгору. Почім у Корюківці червонобокі? - дізнавалися Сусіди.Сіту.Домашні яблука — найзатребуваніші нині фрукти, які шукають на ринках Корюківки. На щоденному базарі їх немає. Інколи яблука поштучно продають разом з грушами. Близько кілограма груш і два яблучка коштують 15 гривень. Якщо дуже рано прийти на недільний ринок, є можливість придбати антонівку і путівку. Просять по 10 гривень за кіло.

Привозні яблука, які вже є на базарі, стартують від 18 гривень за кіло. Але вони — навіть не пахнуть. В АТБ ціни на яблука – 15, 17 і 20 гривень за кіло. Що ж буде взимку?

Найпопулярніші українські фрукти не витримали аномально посушливого літа. Зав’язь була, а врожаю нема. Навіть зимові сорти яблук осипалися - кажуть у всіх селах Корюківщини. Разом з тим, приймальники у Воловиках закуповують яблука по 35 гривень за мішок (торік було по 10 грн). Сільчани кажуть, що є такі, хто здає. Збирають у покинутих садах нежилих хат.

Наталія Рубей Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації