Як врятувати зелений газон поблизу готелю «Придеснянський»?

18:43, 11 липня 2019

11 липня на нараді з керівниками структурних підрозділів міської ради та підприємств житлово-комунального господарства міста під керівництвом заступника міського голови Андрія Черненка серед інших питань піднімалося питання і захисту елементів зеленої зони Чернігова від безгосподарного та варварського ставлення до них деяких чернігівців.Начальник комунального підприємства "Зеленбуд" Роман Старіков (фото) озвучив звернення до нього працівників інституту сільськогосподарської мікробіології з приводу того, що мешканці прилеглих до готелю «Придеснянський» будинків безсоромно ставлять свої автівки прямо на газоні, перетворюючи зелену зону на витоптаний колесами тік, який після дощу перетворюється на місиво бруду.

Варто зазначити, що нищиться саме те, чим славиться Чернігів, чим характерно вирізняється серед інших обласних центрів України – ошатною зеленню.
Після тривалих обговорень та численних пропозицій чиновники вирішили поставити в цьому місці тимчасові загородження та взятися до відновлення газону. А також там планується посадити ряд дерев та облаштувати тротуар. Що ж до місця для паркування автівок, то це питання потребує додаткового обговорення з жителями багатоповерхівок.

До речі, проектант мав би передбачити необхідність території для облаштування парковки автомобілів жителів даного будинку.

Gorod.cn.ua
Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації