Для сержантів та молодших офіцерів у Чернігові зводиться будинок

12:17, 26 червня 2019

У Чернігові, на вулиці Шевченка, почалося зведення будинку для сержантів та молодшого офіцерського складу.

Сучасні чотириповерхові будинки на 54 смарт-квартири – це другий етап проекту створення службової житлової інфраструктури для української армії.

- Квартира розрахована на двох осіб. У ній є санвузол, душ, невеликий балкон та кімната. Остання суміщена з кухнею, саме тому передбачено підсилену витяжку. Загальна житлова площа будівлі складає 1483,5 квадратних метри, - поінформував нас начальник відділу капітального будівництва та ремонту Північного територіального КЕУ полковник Андрій Ярмоленко.Підготовчі будівельні роботи у Чернігові розпочалися у квітні, на сьогодні ж підходить до завершення зведення фундаменту. Здачу будівлі, за відповідного фінансування, заплановано на серпень 2020 року.

Такий самий будинок на Чернігівщині зведуть у селищі Десна. У інших регіонах нашої країни подібне будівництво заплановано, зокрема, у Житомирі, Бердичеві, Білій Церкві та низці інших населених пунктів.Олександр Штупун, Інформагентство Міноборони України «АрміяInform» (м. Чернігів) Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації