У Чернігові готують групи швидкого реагування для місць неволі (відео)

15:55, 21 травня 2019

Це так пенітенціарії вчаться придушувати бунт ув’язнених. В Чернігові тепер на постійній основі будуть готувати групи швидкого реагування для міст неволі.В Академії державної пенітенціарної служби пройшла свою перепідготовку перша група спецпризначенців.

Основні навчання проводять на території міста, а тактичну медицину – на базі 169-го навчального центру в Десні.

Працівники установи виконання покарань та слідчих ізоляторів з усіх областей України вдосконалюють навички самооборони та групові заняття. В рамках тактико-спеціальних навчань показали дії групи швидкого реагування при групових порушення та масових заворушеннях з боку засуджених.

Після теоретичного вивчення та практичного відпрацювання зведена група швидкого реагування продемонструвала дії при припиненні групових непокор та масових заворушень в установах виконання покарань з використанням спецзасобів. Це щити, гумові кийки та прийомами затримання із супроводу правопорушника. Практично відпрацьовували порядок затримання і конвоювання порушників, а також прийоми рукопашного бою, надання першої медичної допомоги при травмах та вогнепальних порушеннях на базі 169-го навчального центру. Повідомляє прес-служба установи.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації