Патрульні разом з учнями малювали попереджувальні знаки для тих, хто готується перетнути перехід (відео)

16:15, 15 травня 2019

Учні чернігівських шкіл вчаться бути відповідальними пішоходами і нагадують іншим правила дорожнього руху.В Україні стартувала акція «Відповідальний пішохід». Патрульні поліцейські разом з учнями малювали попереджувальні знаки для людей, які готуються перетнути пішохідний перехід.

Аліна Палуб, інспекторка зв’язків із громадськістю управління патрульної поліції в Чернігівській області: «Зніми навушники, відволічись від телефону, візьми дитину за руку, переводь велосипед у руках, подивись наліво, направо – це найтиповіші помилки, які допускає саме пішохід під час переходу».

На вулиці Козацькій з інтенсивним трафіком руху, біля 15-го ліцею Чернігова недалеко один від одного розташовані 3 пішохідні переходи. Перед кожним з них школярі та школярки нанесли різні попереджувальні знаки.

Патрульні поліцейські відвідають і інші навчальні заклади. Це школа №31, 20, 19, 14 і 34.

Учні 15-го ліцею під час спілкування з патрульними та нанесенням малюнків на асфальт згадували інші правила, якими повинен користуватися пішохід.

Ця акція безстрокова. Патрульні планують нанести такі попереджувальні знаки поряд з якомога більшою кількістю пішохідних переходів, залучивши й школярів.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації