У Чернігові комунальним боржникам оголосили війну (відео)

15:20, 15 травня 2019

Боржникам, які мають можливість, але, жартуючи, не платять за спожиті житлово-комунальні послуги, скоро буде не до жартів. Крім того, що вони стануть відомими особами у Чернігові, на них очікують інші, не дуже приємні моменти. Такі перспективи озвучили на ранковій нараді у міського голови.Ситуація дійсно критична. Тому що 72% свідомих чернігівців, які розуміють, що за все, чим користуєшся, потрібно платити, стали заручниками решти. А місто взагалі може стикнутися восени із серйозними викликами.

Так, на «Чернігівводоканалі» заборгованість зросла до 30 мільйонів гривень.

Як повідомив у своєму звіті начальник 10-го ЖЕКу Ігор Лущай, 2,5 місяці складає заборгованість населення за надані послуги. Це критично для його колективу, який розраховує на своєчасну зарплату і хоче зберегти кадровий потенціал та провести поточний ремонт житлового фонду.

На інших підприємствах ситуація не краща. Окремі з них, такі як Чернігівська ТЕЦ та Облтеплокомуненерго теж готові до активної роботи з боржниками. Бо ситуація з вартістю блакитного палива досить не передбачувана, а зима не за горами. Без передплати теплогенеруючі компанії газу не отримають.

Віктор Геращенко, голова правління АТ «Облтеплокомуненерго»: «Вчора ми отримали додаткові угоди по ціні природного газу на травень. З урахуванням транспортування це близько 8100 гривень за 1000 м куб. З 1 червня – 8500. Тобто вартість буде така динамічна. Що це дає? Це дає право НКРЕКП не переглядати зовсім нічого. Ми понесли втрати. Ці втрати не компенсовані. Це близько 30 мільйонів гривень».

А це прямі збитки підприємства, які виникли через різницю вартості послуг та тарифів. Їх має хтось компенсувати.

Чернігівський міський голова дав доручення підготувати відповідне звернення до Кабінету Міністрів України. Не політичне, а суто економічне. Де викласти цю математику та перспективи, які очікують місто вразі погіршення ситуації з оплатою послуг.

При цьому під час ранкової наради знову ж таки комунальників закликали відповідально ставитися до своєї роботи. Пройшлися по відео презентації виявлених «Муніципальною вартою» порушень правил благоустрою і зробили акценти на терміновому їх усуненні.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації