Відкриття пляжного сезону заплановано на 1 червня (відео)

15:54, 15 травня 2019

Тож роботи з укріплення берегової лінії мають закінчити вже 25-26 травня.Приведуть до старту сезону очищення та відновлення інфраструктурних об’єктів пляжу.

«Це все промити. Далі, під ноги вирізати чи зробити щити, щоб можна було переодягатися та перевзуватися не на піску», - каже Чернігівській міський голова Владислав Атрошенко.

Міський голова наголосив, все, що відбувається на пляжі, має бути націлене на комфортне перебування тут чернігівців – місця для купання, санвузли, роздягальні, камери схову.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Люди повинні комфортно мати можливість отримати послуги – туалет, роздягальня, камери схову. А також, оця вся інфраструктура не повинна людей видавлювати з цього пляжу. Тобто пляж робився для людей».

Тож проведення там гучних заходів, які зважатимуть відпочинку, неприйнятне.

На нараді очільник міста після спілкування з матерями загиблих в АТО, дав доручення підлеглим. Серед яких догляд за алеєю дубків, висаджених на честь полеглих героїв у Березовому гаю, облаштування доріжок на кладовищі у секторі загиблих в АТО. Та допомога у вирішенні питань пов’язаних з програмою відшкодування коштів з міського бюджету за встановлення пам’ятників на могилах героїв.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації