Про що просив голова облдержадміністрації закордонних благодійників? (відео)

16:43, 24 червня 2016

Город.Сн
«Ми розуміємо, що саме ви повинні потурбуватись про ваших дітей, але ще ми розуміємо, що у вас не вистачає грошей, аби зробити все», — так британські благодійники пояснюють своє бажання допомогти дітям з Чернігівщини. Як вони допомагають уже більше 20 років і чого іще у них попросив голова облдержадміністрації Валерій Куліч – далі в сюжеті.Їх всіх навчив допомагати Чернігівщині Джордж Міллз – благодійники кажуть, унікальна людина, яка будь-кого поведе за собою. Вони роблять це з великою радістю і любов’ю до України – поки очікують на зустріч з головою облдержадміністрації, жартують і фотографуються на фоні українського прапора. Кажуть, незалежно від результатів референдуму у Великій Британії щодо членства у ЄС, робитимуть це і далі. Алан Хіллар, благодійник з Великої Британії: «Ми будемо робити все те, що робили і протягом останніх 20 років. Тому що всі, хто тут зібрався, відчувають, що Чернігівщина – це їх друга домівка».

Алан Хіллар почав свою благодійну справу у організації «Англійська допомога знедоленим дітям» ще 23 роки тому. А в 2005 разом з Полін Крейвен створив уже окрему благодійну організацію, яка допомагає дітям-інвалідам Чернігова та підтримує Центр медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження». Власне, ці люди колись допомогли створити «Відродження». Джордж Міллз, благодійник з Великої Британії: «Ми, як європейці, звичайно, розуміємо, що це ваша турбота, ви повинні турбуватись про своїх дітей. Але ми також розуміємо, що у вас не вистачає коштів зробити все те, що ви хочете. З любов’ю і повагою до вашої країни ми продовжуватимемо допомагати вам».

Віктор Кубік – син українських емігрантів, народився в Америці і теж допомагає українським діткам і центру їх реабілітації. Віктор Кубік, благодійник з США: «Я дуже зацікавився їх роботою і полюбив їх та їхню роботу. Тим, кого ми любимо, ми будемо продовжувати допомагати».

І в Англії, і в Америці вони збирають допомогу серед своїх співвітчизників – проводять благодійні акції, розповідають про проблеми цих дітей у ЗМІ. Потім цю допомогу передають у «Відродження», бідним родинам, зараз ще й переселенцям – саме за зібрані англійцями та американцями гроші діти-інваліди з Донбасу лікуються у чернігівському Центрі медико-соціальної реабілітації. Кожного разу, коли приїздять на Чернігівщину, відвідують малозабезпечені родини з дітьми-інвалідами і передають фінансову допомогу їм безпосередньо, дарують засоби реабілітації не тільки дітям, а й дорослим. Нещодавно вісім стоматологічних установок подарували «Відродженню» та іншим медзакладам області. Гуманітарну допомогу у вигляді одягу, засобів догляду та тонн фарби для ремонтів привозять цілими вантажівками. Кріс Бруер, благодійник з Великої Британії: «Коли я чую, що сюди приїздить 16-18 великих вантажівок, я задоволений. Через наш фонд ми завжди намагаємось поповнити дефіцит фінансування Центру, який зазвичай виникає в кінці-на початку року».

На запитання британських і американських волонтерів, що ще вони можуть зробити для Чернігівщини, голова облдержадміністрації Валерій Куліч висловив одне прохання – допомогти ще й діткам, тата яких загинули на війні. Валерій Куліч, голова облдержадміністрації: «Фактично кожного дня ми ховаємо когось із наших бійців. На сьогодні Чернігівщина втратила 150 чоловік – дуже важко спілкуватись з батьками і дітьми загиблих солдат. Як правило, в цих родинах, де є загиблі солдати, чомусь так долею склалось, по двоє-троє діточок. Тому я був би вдячний, якщо б ви розглянули в рамках своїх організацій можливість підтримки таких родин, дітей, які залишились без батьків, стосовно можливості їх оздоровлення у вашій країні, або в інший спосіб – ми будемо дуже вдячні, якщо таке можливо».

«Сівер-центр»

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації