90 дерев’яних яєць та 10 великодніх зайців розмалювали сьогодні у Чернігові діти (відео)

20:52, 25 квітня 2019

90 дерев’яних яєць та 10 великодніх зайців розмалювали сьогодні у Чернігові діти з інвалідністю із навчально-реабілітаційного центру №2 та учні приватної школи. Заготовки писанок діти випилювали самостійно, фігури тварин подарували благодійники. Розфарбовували їх разом у молодіжному центрі.15-річний Владислав за трафаретом малює візерунок для своєї писанки.

Владислав Новіченко, вихованець навчально-реабілітаційного центру №2: «У мене була ідея. Я почав проводити лінії, потім навскоси і ось ці квадратики. Пензликом замальовував середину, а потім це робив губкою - і вийшло таке яйце».

Навпроти Владислава свою писанку малює Дарія.

Дарія Сенченко, вихованка навчально-реабілітаційного центру №2: «Я хочу намалювати яке-небудь сонечко. На других хочу намалювати ще природу».

Закінчує малювати свій візерунок Даніїл Кузьменко.

Дерев’яні заготовки для писанок діти випилювали самостійно.

Регіна Гусак, директорка навчально-реабілітаційного центру №2: «Ми випиляли близько 90-та заготовок і продовжуємо далі. У нас ще буде сьогодні півдня і ми ще 30-40, і вже завтра будемо розвішувати. Коли люди, які самі потребують допомоги, комусь допомагають - це надзвичайно важливо, і, думаю, такий приклад будуть наслідувати».

Поруч з вихованцями навчально-реабілітаційного центру №2 дерев’яних зайців розмальовують учні приватної школи.

Ігор Токовий, учень приватної школи: «Він в Америці ховає шоколадні яйця, і його називають Бані».

10 дерев’яних великодніх зайців подарував благодійник.

Ігор Луговой, благодійник: «В цьому році 10 зайців. Діти будуть їх розмальовувати, а потім виставлять біля П’ятницької церкви. Це діти з особливими потребами, і не допомогти їм було б не правильно».

Розвісять розмальовані писанки діти біля П’ятницької церкви у п’ятницю та суботу. Розвісити на дерева там планують від 300-400 яєць.

UA: Чернігів

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації