Перший турнір серед учасників бойових дій «Таврійські ігри» (відео)

09:29, 22 червня 2016

Город.Сн
Шість команд-учасників сформовані з бійців як частин Збройних Сил України, так і добровольчих підрозділів. Організатори турніру мають намір постійно розширювати коло учасників і вийти на всеукраїнський рівень змагань для військових.



Ідея турніру з міні-футболу серед учасників бойових дій спочатку була реалізована в Ніжині, де цим займалася громадська організація «Щит-41». Тож на обласному турнірі під назвою «Таврійські ігри» одна з шести команд-учасниць – це власне «Щит-41» – з ніжинців. А взагалі команди сформовані за змішаними принципами: команди «АК-47» і «Ураган» – це ветерани різних підрозділів, але живуть і тренуються по сусідству, наприклад, «Ураган» – у чернігівському мікрорайоні Лісковиця. Дві команди сформовані з підрозділів Державної фіскальної служби: «Фантом» та «Рада профспілки». І зрештою цивільний корпус полку «Азов» сформував свою команду під назвою «Січ». Це закономірно, адже ядро «Азова» склали футбольні вболівальники-«ультрас».

Спортсменів підтримують громадські активісти, розуміючи важливість фізичної культури й спорту і для фізичного здоров’я, і для психологічного відновлення учасників бойових дій. Волонтери мають намір найближчим часом організувати сімейні спортивні змагання для учасників АТО разом з родинами – ймовірно, це буде влаштовано в навчальному центрі Десна.

На турнірі ж із міні-футболу перше місце посіла лісковицька команда «Ураган», друге – команда «Січ» ЦК «Азов», а третє – «Рада профспілки» й «АК-47». Кращим гравцем турніру визнаний Дмитро Степура з команди «Ураган».

«Сівер-центр»

Loading...

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації