У Чернігові вперше виступає Бріа Блессінг із гуртом «Шоколад» презентуючи альбом «Івасюк» (відео)

21:07, 02 листопада 2018

У ці хвилини в обласному філармонійному центрі грають композиції Володимира Івасюка у джазовому аранжуванні. Співає україномовні пісні американка німецького походження Бріа Блессінг. Дівчина двадцять шість років тому переїхала зі Штатів до України разом із батьками. Сьогодні разом із гуртом «Шоколад» уперше виступає у Чернігові із альбомом «Івасюк». Санудчек музиканти розпочали о 16:00.Бріа Блессінг та гурт Шоколаду виступлять сьогодні на сцені Обласного філармонійного центру з альбомом «Івасюк». Зараз у музикантів саундчек у команди UA:Чернігів є виняткова можливість побачити,я к це відбувається.

Музиканти виступають у Чернігові вперше. Презентують свій новий альбом «Івасюк», до якого увійшли композиції поета Володимира Івасюка. На вокалі – виконавиця, яку позиціонують як американську співачку з українською душею Бріа Блессінг. Українську мову за 26 років проживання у Львові опанувала, але під час розмови чутно акцент. Із творчістю Володимира Івасюка Бріа познайомилася чотири роки тому.

Ігор Гнидин, музикант гурту ShockolaD: «Ім’я Івасюка це одне з тих імен, яким ми можемо представляти Україну світові».

Музикантів уже давно запрошували виступити у Чернігові.

Леся Федоренко: «Ми намагалися запросити їх на Зелену сцену, сьогодні буде реально класний концерт. Команда шоколад дуже міцна. Її не можна назвати суто джазовою, це перетин багатьох стилів. Це шоколадка для шоколаду».

UA: Чернігів

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації