Десята частина міськради шукатиме нову роботу

12:30, 18 грудня 2015

Суспільство
Працівники міськради шукатимуть роботу

Працівники міськради шукатимуть роботу

Порівнявши працівників міськради із будівельною бригадою, новообраний міський голова вирішив скоротити десяту частину "апаратників", щоб не саботували роботу та не крали.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

Він зробив свій розрахунок та написав, що керівники підрозділів у Чернігові отримують 120 доларів, а спеціалісти - 60. За такі гроші на його думку не працювали б навіть будівельники. Тому він вирішив оптимізувати роботу міськради та скоротити її на 10%.

Разом із тим він пропонує не лише підвищити заробітну плату тим, хто залишиться, а й запитав керівників підрозділів, як можна мотивувати спеціалістів.

За роки незалежності в Україні постійно «скорочували» державних працівників, у результаті чого їх кількість зросла у 6 разів. За словами експерта Фонду суспільної безпеки Юрія Гаврилечко, обсяг держвласності в Україні за цей період скоротився приблизно у п'ять разів, а кількість завдань, які виконують держслужбовці – ні.

Також він додає, що населення не помітить скорочення навіть ¾ чиновників, адже багато функцій вже виконують комп’ютери. Експерт вважає, що краще у шість разів підняти оклад, аніж тримати на роботі багато некваліфікованих кадрів.

Та додає, що всі розмови про скорочення кількості чиновників у нашій країні традиційно завершуються тим, що з'являються нові міністерства, відомства, організації, і їх все одно стає більше.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації