Ексклюзивне інтерв’ю з гуртом «Дізель шоу» в Чернігові

14:30, 31 березня 2016

Культура
"Дізель Шоу" в Чернігові

"Дізель Шоу" в Чернігові. Фото: Юлія Ковтун, Мар'яна Харді

Вчора, 30 березня, у Чернігів з гумористичною програмою приїхав колектив «Dizel Show», а Редакція сайту ProCN записала з гумористами ексклюзивне інтерв'ю. Хлопці та дівчата розповіли нам, як створилася команда, як вони уявляють свого глядача і з чим асоціюють Чернігів.

«Дізель шоу» вже дано мають свою аудиторію шанувальників: одні відомі як КВН-щики, інші як чудові актори, а в одне шоу об'єдналися близько року тому. При цьому їх вже встигли назвати «Прорив 2015 року». Самі члени команди відзначають, що побутовий гумор на відміну від політичного ніколи нікуди не дінеться, тому роботи у них багато. Тим більше вчені вже довели, що нервові клітини відновлюються, але тільки від позитивного гумору.

Ми поспілкувалися з гумористами на глобальні і не дуже теми, почавши, звичайно ж, із питань про враження від Чернігова. Спілкуватися було легко, бо члени команди привітні та жартівливі.

- Як вам Чернігів? Що бачили? З чим асоціюється місто?

- Чернігів - це кордон з Білоруссю, чомусь смачна їжа та красиві простори. Приїжджав до вас лише на приватні вечірки, з концертом - вперше. До Чернігова складно приїхати з точки зору логістики. Але якщо раніше нас сюди не кликали, то зараз з'явився попит. Напевно, ми щось робимо правильно, - задумався Єгор Крутоголов.

- Я бувала в Чернігові багато разів і бачу, що з часом місто розбудовується. Неодноразово приїжджала до вас на КВН в якості журі. Добре знайома з чернігівської КВН-командою «7*я», вони відмінно жартують, - додає Марина Поплавська.

- Ми бачили П'ятницьку церкву. Обійшли всі 12 гармат і навіть знаємо історію про 13-ту. Ще були там, де поховані князі та святі. Місто асоціюється з історією, тут кожен камінь нею дихає. Із славного міста Чернігова виїжджав богатир Ілля Муромець ..., - емоційно розповідають хлопці та дівчата.

Вони також розповіли, що коли прогулювалися в центрі Чернігова, то помітили колоритну дівчину-таксиста, а викликавши таксі за годину, до них приїхала саме вона. Колектив зазначив, що жіночка володіє відмінним одеським гумором.

- Ким ви хотіли бути в дитинстві і чому потрапили саме в цю стезю?

- Я завжди хотіла бути артисткою. Для мене справа всього життя - це КВН, який перейшов у «Дизель Шоу». Дякую телеканалу, що повірив у нас, продюсерам, авторському колективу. Зараз ми не можемо називатися КВН-командою: тут крен в сторону театру, а там - в сторону естради, - підкреслює Марина.

- Я хотіла бути принцесою, хоча мої однолітки планували для себе зовсім інше майбутнє. Потім, років у шість, я вирішила, що буду працювати міліціонером, причому в групі захвату, потім - хореографом, телеведучою і навіть співачкою, - поділилася особистими мріями Яна Глущенко.

- Але ж можна перевтілитися в принцесу на сцені?

- Я з цього образу не виходжу, - сказала вона.

З цим погодився і Євген Смурігін, який сказав, що в дитинстві люди не знають, ким їм стати, а сцена якраз те місце, де можна перевтілитися в кого завгодно і прожити будь-яке життя.

- Наскільки ви змогли згуртуватися в єдине ціле? Чи буде видозмінюватися склад вашого колективу?

- А ви хочете до нас?, - відразу ж запитала Вікторія Булітко.

Але жарти жартами, а гумористи націлені на серйозну роботу і відзначають, що їх колектив - це насамперед творчий колектив, за ним стоїть не тільки назва, а й конкретні люди. Раніше вони перетиналися на різних проектах і знали один одного, але одного разу їх зібрала одна промоушен група, а вирішивши, що артисти спрацювалися, їм запропонували створити колектив.

- У нас різний характер, але вийшло таке ядро, яке може пробити багато чого. Зараз склад укомплектований, але у мене з'явилася ідея розширити акторський склад дітьми, сказав Єгор Крутоголов.

- Наш колектив - це «пересортиця». Одна дівчина велика, друга – маленька, третя – середня. Це все збирається у класний колектив, а глядач обирає собі до душі, - вважає Марина Поплавська.

- Який ваш глядач?

- Ми довго складали концепцію свого шоу, але сьогодні орієнтуємося на телевізійні рейтинги. Хто дивиться телевізор? Молодь йде в інтернет, тому нашому глядачеві від 30-ти. Орієнтуємося на наших мам, їм не соромно нас дивитися, - каже Єгор.

- Коли сміються діти - це найбільша радість, навіть люди від 60-ти нас люблять. Ми намагаємося бути чесними перед глядачами, адже вони відривають гроші від комунальних платежів, від туфель на весну та приходять до нас. Вони хочуть бачити на сцені себе, і ми намагаємося дати це своєму глядачеві, - зізналася Марина.

Вона також розповіла, що в різних куточках країни публіка зовсім по-різному сприймає жарти, але тим не менше аншлаги колективу вже збирати вдавалося.

- Як вчителька української мови, я можу розказати, що ми - міжнародний колектив - часто буваємо в Білорусії - тому довелося обрати російську мову для переважної части номерів. Рівне та Луцьк прийняли нас гарно. Але зі своїм глядачем рідною мовою ми теж розмовляємо, - підкреслює Марина.

- На кому ви перевіряєте якість своїх жартів?

- На котах. Ми беремо буквально 50 кішок, не менше й не більше. Запрошуємо їх в зал і починаємо жартувати. До речі, порода зовсім не важлива - вони у нас «різношерсті». Знаєте, є спеціальні служби, ми їм дзвонимо і говоримо: «Потрібен кіт», - сказав Євген Сморигін.

Його жарт відразу ж підхопили інші гумористи, додавши, що коти можуть витримувати їх жарти, адже у них 9 життів. А заправляє цим всім Вася Хрест - офісний кіт з хрестом на спині.

- Вкажіть, що ми не вживаємо наркотики, - жартома, попросила Яна, - а взагалі я пропонувала перевіряти жарти на собаках, але колектив вирішив, що у кішок почуття гумору тонше.

- А якщо серйозно, то раніше ми проводили репитиції в будівлі школи, тому жарти «перевіряли» на старшокласників і педколективі. Саме перед ними й був перший концерт. Зараз у нас новий офіс, куди ми запрошуємо наших авторів. Звичайно ж, цей процес передбачає якісь корективи, - підсумував Євген Смурігін.

- А у вас буває таке, що посеред ночі прокидаєтеся і швиденько записуєте жарт?

- Женя завжди включає диктофон і фіксує жарти, щоб не забути потім, – розповідає секрети колективу Вікторія Булітко.

- Це так, але вночі я вже нічого не записую. Це здається смішно тільки вночі, а вранці перечитуєш і викидаєш. Після трьох нічних потуг перестав записувати саме нічні жарти, –  додає Євген Сморигін.

- Зараз модно жартувати про політику. Чому ви йдете проти системи?

- Ми не вважаємо, що це система. Є Вечірній Квартал, у них добре виходить жартувати про політику. Навіщо робити гірше, якщо краще їх не вийде? Тим більше вони добре пародіюють. У нас звичайний, побутової гумор для народу, - кажуть гумористи.

- У Нас немає жодного номера з чорним гумором, - підкреслює Яна.

- Чи не складніше тоді жартувати по-доброму, якщо люди звикли до чорного і політичного гумору?

- Ні, ніхто до цього не звик. Раніше був чорний гумор, був політичний ... А простого сімейного гумору не було, але зараз він з'явився в особі «Дизель шоу», - відповідає Смурігін.

- Як близькі ставляться до вашої діяльності?

- Колеги кажуть, що батьки нарешті почали їх хвалити. В цьому є більш глобальний сенс. Наше шоу не соромно показати батькам та дітям. Не знаю ... Чи може Камеді показати свої жарти дітям і батькам? Так, ми теж любимо хуліганити, але народ втомився від низькопробних жартів. Жарти з матом викликають бурхливу реакцію - ми це називає «тваринний сміх» - але нам більше подобається, коли наш глядач здогадується, що ми хотіли сказати. Мій улюблений момент, коли Женя і Віка співають пісню про ідеальну пару, там є момент, коли вони мовчать і це викликає вибух залу. Це вищий пілотаж, - поділився Єгор.

- Ви постійно разом або тільки на роботі? Як проводите відпочинок?

- Ми зустріли Новий рік всім колективом, а тепер запланували сім'ями поїхати в Карпати на «маївку». Тільки так може народитися справжня згуртованість і якісні жарти - розповідають хлопці.

- Чи бували курйози, коли ви забували декорації або костюми?

- Коли ми ще грали в КВН, то речі літали по всьому світу. Один раз валізи полетіли до Франції, а ми - до Венеції. Сподіваємося, і у цього колективу буде весела історія. Але за костюмами ми дивимося дуже акуратно. У нас навіть продюсери знають, хто в чому виходить, - сказала Марина.

- На своїх концертах ви любите розігрувати людей, а як з розіграшами всередині колективу?

- У Жені Гашенко недавно народилася дитина, а ми як раз грали скетч-шоу «На трьох». Я, Гашенко і Сморигін. Ми зі Сморігіним підкорегувати текст так, що в результаті вийшли на народження дитини. Звичайно, Гашенко зрозумів, що ми йдемо не по тексту, але не розколовся, - розповідає Вікторія.

***

Ми спілкувалися з колективом перед самим концертом і, звичайно ж, заглянули до жіночої та чоловічої гримерки. Там ми дізналися найпотаємніші враження від спільної роботи.

Спочатку про сильну половину команди розповіли дівчата

У цей момент вони були емоційні, тому доповнювали один одного, але в цілому картина вийшла наступна.

На думку дівчат, Женя Гашенко - найдобріший, він рухливий, талановитий та відмінно володіє пластикою. Але при всій своїй артистичності він ще й «комп'ютерний геній».

Сашка Бережок - відмінний актор, який легко перевтілюється в будь-яку задану роль. Звичайно, у нього є ролі-константи, де йому немає рівних. І навіть, - розповідають навперебій дівчата, - він відмінно справляється з жіночими ролями. Олег Іваниця також театральний актор, який знімався у багатьох проектах.

Єгор Крутологов - суперпрофесіонал, адже з легкістю справляється з такими ролями як: адміністративний працівник, бос, чиновник, бандит і навіть офіцер поліції.

Євген Смурігін - людина-оркестр: співає, жартує, грає на музичних інструментах, має талант режисера. За словами Марини Поплавської, пісенька «Заинька», яку виконують Смурігін і Булітко - це улюблена пісня колективу, кожен учасник «Дизель шоу» закоханий в свій рядок.

Чоловіча половина також поділилася враженнями про спільну роботу з дівчатами

Потім ми відправилися до чоловічої гримерки, де зустріли Єгора Крутоголова, який розповів про дівчат з колективу не менш цікаві речі. Правда, коли він почув, що журналіст сайту PrpCn вже знає всю «правду», промовив: «Ооу, а можна прослухати запис!?»

Звичайно ж, для чистоти експерименту, запис йому не дали.

У нас три абсолютно різні типажі жінок, - почав Єгор, - підставляєш одного персонажа - виходить одна схема, підставляєш іншого - інша. Якщо раніше в колективі не було жінок, то зараз все круто змінилося: хлопці раді, що їм не доводиться грати жіночі ролі, а при прорахунку маршрутів доводиться враховувати півтори-дві години на жіночий макіяж. «Вони дівчата-придівчата, але тим не менш готові до важких переїздів і довгих репетицій. У цьому плані вони такі… мужики», - по-доброму пожартував Єгор Крутоголов.

Колектив авторів спеціально пише сценки під Марину Поплавську. Ми з неї робимо жінку-вамп, жінку-секс, готову розірвати. Але в житті вона зовсім інша. За брутальною зовнішностю, ховається тонка душа жінки, яка переживає, відчуває відповідальність і хоче допомогти. Ми постійно обіймаємо її. Ну, хто куди дострибне. Зріст у нас різний. Марина викликає величезну хвилю віддачі від глядачів. Це вражає. Тому ми її запросили.

розповідає Крутоголов.

Розповів він нам і про головну блондинку колективу - Яну Глущенко. Незважаючи на те, що з цією роллю актриса справляється чудово, вона здатна і на серйозні драматичні ролі. Часто додає конструктив у жарти, допомагає зробити номера ще смішнішими. «Але все-таки вона київська дівчинка, яка не страждала від відсутності уваги чоловіків, - продовжує Єгор, - тому часто вередує, а нам доводиться десь гаркнути, а десь і пряником підманити... а потім схопити і потягти в темний куток сцени».

Єгор зізнався, що часто виконує ролі режисера, тому любить ставити зовсім несподівані завдання Вікторії Булітко, але тим не менш актриса завжди справляється. За його словами, їй навіть не потрібно говорити, де слід допрацювати. Дівчина має великий досвід за спиною, адже ще зовсім недавно грала в театрі.

 ***

Щоб відчути жарти колективу «Дизель Шоу», необхідно потрапити на їх концерт, адже від гумористів йде сильна віддача, жоден ютубовскій ролик не зможе передати цю атмосферу.

Доречі про роліки. Пару роліків нам ексклюзивно дозволили розмістити на нашому ресурсі.

Свій виступ в Чернігові «Дизель шоу» відіграли на ура, публіка була у захваті, місцями навіть плакала крізь сльози.

 

Нагадаємо, що колектив ще під час інтерв'ю говорив, що намагається показати на сцені звичайних людей у побуті. На підтвердження цьому в залі було чути дзвінкий дитячий сміх, коли на сцені з'явився номер про вивчення англійської мови; гучний чоловічий регіт, коли «блондинка» намагалася заправитися і жіночі вигуки, коли артисти виконували пісню про ідеальну сім'ю.

"Дізель Шоу" в Чернігові
"Дізель Шоу" в Чернігові
"Дізель Шоу" в Чернігові
"Дізель Шоу" в Чернігові
"Дізель Шоу" в Чернігові
"Дізель Шоу" в Чернігові
"Дізель Шоу" в Чернігові
"Дізель Шоу" в Чернігові
"Дізель Шоу" в Чернігові
"Дізель Шоу" в Чернігові
"Дізель Шоу" в Чернігові
"Дізель Шоу" в Чернігові
"Дізель Шоу" в Чернігові
"Дізель Шоу" в Чернігові
"Дізель Шоу" в Чернігові

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації