Святослав Бабіля: Чернігівська Окружна виборча комісія перевищила свої повноваження

18:40, 14 червня 2016

 Вибори Суспільство
Святослав Бабіля

Координатор громадського спостереження у Чернігівській області Святослав Бабіля. Фото: Мар'яна Харді

ОВК по округу №206 прийняла рішення, яке виходить за межі її повноважень. Про це сьогодні, 14 червня, поінформував координатор громадського спостереження у Чернігівській області Святослав Бабіля.

Так, у п’ятницю голова ОВК по округу №206 Євген Артеменко (представник «Солідарності») ініціював обговорення «поведінки» Сергія Соломахи (представник Радикальної партії), в результаті якого члени комісії оголосили секретарю так зване «усне попередження».

Зумовлено це тим, що секретар ОВК Сергій Соломаха в робочий час взяв участь у круглому столі, який проводила Громадянська мережа «ОПОРА». Це – на думку більшості комісії – призвело до складнощів з прийняттям документації від потенційних кандидатів в депутати по 206-му виборчому округу. Зауважимо, що на круглому столі голова комісії Євген Артеменко також був присутній.

За повідомленням «ОПОРи», приймати документи у потенційних кандидатів має голова комісії, його заступник, секретар чи інший член комісії, якого визначає сама ж комісія. Втім, під час того, як до ОВК завітав один із суб’єктів виборчого процесу, уповноважених осіб в приміщенні не було, а присутній член комісії Віталій Чернюк («Самопоміч») приймати документи права не мав. До того ж у нього не було ключів від кабінету, де знаходився журнал реєстрації.

Втім, за повідомленням координатора громадського спостереження у Чернігівській області Святослава Бабіля, Окружна виборча комісія не мала права виносити такі «попередження».

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації