Чернігівський боксер тріумфував на чемпіонаті в Кіровограді

16:05, 11 червня 2016

Чернігівський боксер Максим Воронін зайняв перше місце на всеукраїнському турнірі пам'яті ЗТУ В. Звєрєва з боксу черед чоловіків у ваговій категорії 64 кг. фото: Валерій Бондаренко

У фіналі наш боксер Максим Воронін за один раунд розібрався з Іллею Рулем із Харкова і завоював золоту медаль! А наш рефері Володимир Кладько був визнаний кращим суддею турніру! Таким чином чернігівці підкорили кіровоградську публіку і тепер їдемо додому в гарному настрої.

зазначив тренер Максима Валерій Бондаренко.

На шляху до чемпіонства Максим спочатку переміг Павла Козюру з Вінниці. Потім виграв у 3-кратного Чемпіона Європи серед школярів та юніорів, фіналіста ЧЄ 2015 серед молоді, 9-разового чемпіона України, медаліста Чемпіонату світу, Артура Прогоди з Енергодара. В півфіналі Максим здолав маріупольця Максима Пилипця і в фіналі харківського бійця Іллю Руля.

Вітаємо Максима з перемогою і бажаємо не зупинятися на досягнутому !