Кілька управління міської ради переїжджають на нову адресу

18:00, 09 червня 2016

В Чернігові
Чимала кількість управлінь Чернігівської міської ради змінюють свою адресу

Чимала кількість управлінь Чернігівської міської ради змінюють свою адресу

Чимала кількість управлінь Чернігівської міської ради змінюють свою адресу. Зміна місць розташування структурних підрозділів планують провести одночасно з їх оптимізацією для економії бюджетних коштів. Також в міській раді запевнили, що для громадян нові адреси управлінь стануть більш зручнішими.

Таким чином, на вулицю Коцюбинського, 82, де тепер знаходиться Управління земельних ресурсів, знаходитимуться також Управління архітектури та містобудування (попередня адреса – вул. Кирпоноса, 9) та Управління капітального будівництва.

У будівлі за адресою вул. Кирпоноса, 9 працюватимуть три інших управління: Управління культури та туризму (з вул. І. Мазепи, 23), Управління квартирного обліку та приватизації житлового фонду й Управління у справах сім’ї, молоді та спорту (обидва переїдуть з вул. І. Мазепи, 19).

Управління стратегічного розвитку, що зараз розташоване по вул. Шевченка, 9, переїздить у приміщення Фонду комунального майна на вул. Мстиславську, 8.

Управління транспорту та зв’язку з проспекту Перемоги, 90 переїздить до приміщення Чернігівського тролейбусного управління (вул. Шевченка, 50).

Управління охорони здоров’я переміститься з провулку 1 Травня, 3-А до 3-го поліклінічного відділення міської лікарні № 1 (проспект Миру, 44).

Планується, що вивільнені приміщення у Міському палаці культури будуть використовуватися для роботи його художніх колективів. В міській раді планують решту вивільнених площ місто на конкурсній основі здаватиме в оренду, збільшуючи таким чином бюджет територіальної громади.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації