Пролонгація подачі документів або перевибори міського голови?

13:35, 21 грудня 2015

Політика
Місцеві вибори 2015

Місцеві вибори 2015

До завтра, 22 грудня, Чернігівська міська виборча комісія має або визнати причину відтермінування реєстрації Владислава Атрошенка міським головою поважною, або призначити перевибори.

Цього вимагає Центральна виборча комісія, апелюючи до законодавства.

Адже ст. 89 Закону України «Про місцеві вибори» передбачає, що коли особа, яка перемогла на виборах, у відповідний термін офіційно не вступає на посаду, то комісія має право вважати, що переможець відмовився від посади.

Проте, за поважної причини термін офіційного вступу на посаду можна пролонгувати.

Нагадаємо, що переможець мерських виборів у Чернігові Владислав Атрошенко звернувся до ТВК, щоб вона відтермінувала подачу документів для реєстрації його Чернігівським міським головою. Зумовлено це тим, що парламент й досі не проголосував за зняття з Атрошенка статусу народного депутата.

Але під час засідання територіальна комісія так і не змогла прийняти жодного рішення, тому Атрошенко звернувся до ЦВК із проханням визнати її бездіяльність ще 16 грудня. І вона визнала. Саме тому ЦВК вимагає від ТВК вирішити питання зі статусом Атрошенка до завтра.

Як повідомляє у своїй статті борець за незалежність України у ХХ столітті Сергій Соломаха на сайті Чернігівського РУХу, така ситуація у Владислава Атрошенка відбувається не вперше. Загалом він має вже понад 4-х місячний досвід перебування на двох посадах одночасно.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації