Офіційно зареєстрованих кандидатів вже 13

13:00, 08 червня 2016

Політика
7 червня Центральна виборча комісія зареєструвала 7 нових кандидатів по 206 округу

7 червня Центральна виборча комісія зареєструвала 7 нових кандидатів по 206 округу

7 червня Центральна виборча комісія зареєструвала 7 нових кандидатів по 206 округу. Офіційно зареєстрованими кандидатами стали: Ігор Андрійченко «Демократичний альянс», Ярослав Гіріч «Українське об'єднання патріотів», Олександр Кириндась «Об'єднання Самопомічь», Володимир Федорок «Всеукраїнське об'єднання Свобода», а також самовисуванці Світлана Кирилюк, Павло Лобода, Ірина Назаренко.

Також ЦВК відмовила у реєстрації як кандидата у народні депутати у виборчому окрузі № 206 висуванцю Комуністичної партії України Кононовичу Михайлу Адамовичу. Центральна виборча комісія обґрунтувала своє рішення дією Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», що був прийнятий Верховною Радою 9 квітня 2015 року.

Нагадаємо, що довибори по 206 округу відбудуться 17 липня.

UserCommentAvatar

13 кандидатов. Скоро будет 14. Микитась же все-таки дойдет до ЦИК? Пусть не рассчитывает, что люди в Че такие тупы, что не понимают, что он делает! Сейчас он типа меценат, рекламу развешивает, где хочет, штрафы не платит, а в последний день резко станет кандидатом. Не все в Чернигове за 300 грн готовы продать мозги и голоса! Пусть у Атрошенко спросит.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації