Активісти продовжують добиватися компенсацій за пільгові перевезення

Пільгові перевезення в Чернігові

Активісти продовжують добиватися компенсацій за пільгові перевезення

Нинішня каденція Чернігівської міської ради намагається структурувати роботу стосовно рівномірної компенсації коштів перевізникам за безкоштовний проїзд пільгових категорій населення. Втім, не всі водії погоджуються перевозити бійців та ветеранів АТО, адже вони, мовляв, не отримують цієї компенсації.

Саме тому громадські активісти намагаються вплинути на хід подій, адже чоловіки, які повернулися із зони бойових дій на сході України, готові перекривати центральні вулиці міста, щоб на них звернули увагу.

Щоб цього не сталося, ми вирішили перенести «конфлікт» в іншу площину – юридичну. Ми звернулися з листом до Кабміну, щоб він визначив суб’єкта, який надалі буде компенсувати гроші перевізникам. Якщо у цьому буде відмовлено, то ми писатимемо позови до суду, але зрештою компенсацію перевізник отримає.

розказав координатор «Антикорупційного Руху Валентина Наливайченка» Володимир Березинський.

Разом із тим в чернігівському громадському транспорті скоро можуть з’явитися інструкції, які будуть інформувати пільговиків стосовно того, що ж робити, якщо тобі відмовили у безкоштовному перевезенні.

Нагадаємо, що декілька тижнів тому міська рада підтримала Програму компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян в міському транспорті на цей рік. На реалізацію якої з місцевого бюджету було виділено близько 3-х млн грн. Чернігівський міський голова наполягає, щоб ці гроші були рівномірно розділені між усіма перевізниками, а не обраними, як це було раніше. Разом із тим він порадив жадібним водіям, які не хочуть перевозити військових, поїхати у зону бойових дій, щоб власноруч боронити українські території.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації