В Чернігові завершився двотижневий міжнародний театральний фестиваль

09:54, 30 березня 2016

Культура
Чернігівський обласний академічний музично-драматичний театр імені Т. Шевченка. Фото: Юлія Ковтун

Чернігівський обласний академічний музично-драматичний театр імені Т. Шевченка. Фото: Юлія Ковтун

Міжнародний фестиваль «Слов’янські театральні зустрічі» - це 13-денний театральний марафон українських, польських, білоруських та прибалтійських колективів. Цього року не було представлено лише акторів з Росії, хоча ця країна також співзасновник фестивалю.

Традиційно приймав гостей Чернігівський обласний академічний музично-драматичний театр імені Т. Шевченка, а наступного року він чекатиме гостей вже 25-й раз. Адже ще у 1990-му році його заснувала колишній директор драматичного театру, заслужений працівник культури України Олена Латиш. Загалом насичена програма театральних зустрічей передбачає як класичні спектаклі, так й твори сучасних митців.

Відкрили фестиваль полтавські актори з п’єсою «Остання любов Гетьмана», а крапку в театральному марафоні поставила шекспірівська комедія «Приборканням норовливої», яку зіграли волиняни. Один день був присвячений чернігівському колективу, адже у цьому році нашому театру виповнюється 90 років. Тож і святкувати вони вирішили у Міжнародний день театру – 27 березня.

За время существования фестиваля, в этом году он был самым длинным - в нем приняло участие 11 коллективов из Украины, Беларуси и Польши, чем подтвердили престижность и авторитетность фестиваля в художественной жизни страны.

говорится на сайте черниговского драмтеатра.

Напомним, что в прошлом году фестиваль «Славянские театральные встречи» не проводили из-за обострения ситуации в так называемой «зоне антитеррористической операции».

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації