В мікрорайоні Олександрівка може з’явитися ще один житловий комплекс

12:00, 30 березня 2016

В Чернігові
Презентація інвестиційного проекту в мікрорайоні Олександрівка. Фото: Чернігівський монітор

Презентація інвестиційного проекту в мікрорайоні Олександрівка. Фото: Чернігівський монітор

Фірми-забудовники ТОВ «Форест-3» та «ТОПАЗ» ще у 2009 році отримали в оренду землі в мікрорайоні Олександрівка, проте до сьогоднішнього дня не можуть побудувати там житловий комплекс через деякі документальні колізії.

Про це вчора, 29 березня, вони розказали в прес-центрі «Чернігівський монітор».

Будівництво житлового комплексу заплановано здійснити в кварталі вулиць Кільцева, Балицького та Багряного. Саме там знаходяться ці земельні ділянки площею понад 7 га. На майданчику може з’явитися 100 тис кв м житла, де оселитися 3,7 тис людей.

Разом зі зведенням житлових будинків, забудовники обіцяє побудувати інфраструктуру: дитсадок, магазини, аптеку тощо.

Архітектори запевнять, що навколишньому середовищу ніякої шкоди нанесено не буде, адже поруч теж знаходиться житловий комплекс.

Раніше там планувався автоцентр та торговий комплекс. Втім, в місті дефіцит майданчиків під забудову житла. Тому в зведенні багатоквартирних будинків на цій території раціональне зерно є.

вважає архітектор Тетяна Мазур.

Натомість, жителі такого «сусідства» побоюються. Принаймні про це розказала "представник" мешканців мікрорайону Оксана Тунік-Фриз. На її думку, забудовник має заздалегідь поінформувати жителів мікрорайону Олександрівка про те, що планується звести на цих майданчиках.

Проте, нині забудова залишається під питанням, адже для початку робіт потрібно, щоб депутати Чернігівської міської ради на сесії розглянули питання продовження оренди землі підприємствами ТОВ «Форест-3».

Оренда ділянки завершилася ще у 2014 році, проте міська рада так і не взялася за розгляд цього питання. Ми сподіваємося на зацікавленість нового депутатського корпусу в інвестиціях.

сказав представник ТОВ «Форест-3» Дмитро Тарабанько.

У підприємства ТОВ «ТОПАЗ» інша ситуація. Спочатку вони планували будувати торгово-побутові об’єкти, але там їх вже вдосталь, тож вони просять, щоб міська рада змінила цільове призначення земельної ділянки під забудову житла.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації