В Ніжині пройшла школа студентського самоврядування

15:10, 27 травня 2016

Суспільство
Школа студентського самоврядування

Школа студентського самоврядування

20-21 травня на базі Ніжинського державного університету ім. М. Гоголя пройшла «Школа студентського самоврядування». Це перший в Ніжині курс тренінгів, організований Чернігівським магістратом та мером Студреспубліки нашого регіону -  Катериною Кривуцею.

Упродовж двох днів учасники «Школи студентського самоврядування» мали змогу відвідати ряд семінарів з теми самоврядування, проектного менеджменту і роботи з медіа. Також було прочитано лекції про закон, про освіту та корупційні схеми у вишах, що безперечно є невід’ємною частиною навчання в університеті.

Під час перерви учасники могли обговорити хвилюючі їх питання з лекторами чи колегами, насолоджуючись смаколиками на кава-брейках.

Анастасія Красновид зазначає: «Завдяки тренінгу в мене з'явилися нові, корисні знайомства! Усі поради від експертів я вже застосовую на практиці! Такі тренінги надихають мене навчатися та займатися громадською діяльністю. З нетерпіння очікую майбутніх навчань».

Хотілося б зазначити, що Настя вперше завітала на подібний захід студреспубліканців, але вже пакує валізи на регіональний етап. Вікторія і Владислав, ще одні наші учасники теж були новачками. «Тренінги перевершили всі очікування, виявилися дуже цікавими та корисними. Нітрохи не шкодую про витрачений час. Вважаю, що мета тренінгів була цілком реалізована та досягнута. Для себе я зробила чимало висновків саме після відвідування подібних заходів», - поділилася Віка. Влад підтримав і подякував організаторам за таку важливу інформацію, яку він сподівається активно використовувати в житті і пообіцяв приїхати на регіональний етап Чернігівської Студреспубліки вже з командою друзів.

Не засмутилась і затята студреспубліканка Юлія Зотікова, яка є членом магістрату області 2014/2015рр. Дівчина сказала: «Було дійсно круто. Нас було небагато, але це лише сприяло кращому розумінню поданого матеріалу. Круті, молоді, енергійні лектори активно, творчо залучали нас до обговорень. Головним для мене, коли я йшла на ШСС, було вміти застосувати здобуті знання на практиці. Я задоволена, бо «mission completed». Побільше б таких подій у нашому місті, адже інформація дійсно корисна для сучасного студента та й молоді загалом. Дякую, чекаю ще!»

Організатори ще раз дякують усім присутнім за участь у ШСС. Сподіваємось на подальшу активну співпрацю. Ми не кажемо «Прощавайте!», ми кажемо «До побачення на Чернігівській регіональній Студреспубліці-2016!»

 

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації