Чернігівський міський голова пробачає поважним гостям паркування в заповіднику

19:24, 26 травня 2016

В Чернігові
Знак заборони паркування

Паркування на території заповідника "Чернігів стародавній" заборонено, втім там постійно паркуються посадовці та духовенство

Нещодавно в Чернігові була відкрита виставка зброї «Шлях воїна: один на двох», на якій було представлено старовинну колекцію самурайських мечів та козацьких шабель. Втім, перед початком культурного заходу на території Дитинця своє авто припаркував не лише гість міста, організатор виставки Олександр Фельдман, а й міський голова Владислав Атрошенко.

Про це повідомила Редакція сайту Svoboda.fm.

За словами журналістів, перед початком виставки на території Валу одразу припаркувалося декілька автомобілів представницького класу: чорний Range Rover та сріблястий позашляховик Toyota. Пізніше виявилося, що перше авто належить чернігівському гостю Фельдману, а друге – міському голові Владиславу Атрошенко.

І хоча рух автотранспорту на території заповідника «Чернігів Стародавній» заборонений, втім на зауваження журналіста Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко відповів, що для таких поважних гостей можна зробити виключення. За словами очільника міста, якщо ціна такої поважної виставки одне правопорушення, то його можна простити.

Зауважимо, що Олександр Фельдман був депутатом від «Батьківщини» та «Партії регіонів». У 2013 році потрапив до ТОП-100 найбагатших українців по версії журналу «Forbes», посівши 35-те місце. Статки Фельдмана оцінено у 140 млн доларів.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації