В Чернігові розгорівся скандал навколо темношкірої дитини

Чорношкіра дівчинка Чернігів

П'ятирічна Катерина,навколо якої й розгорівся скандал. Фото надані родиною дівчинки онлайн-виданню «Обозреватель»

Скандал навколо темношкірої п’ятирічної дівчинки з Чернігова став відомий вже на всю Україну. З одного боку незадоволені працівники дитячого садочку та деякі батьки, з іншого боку – родина дівчинки. Перші переконують, що дівчинка б’є дітей, другі кажуть, що в дошкільному навчальному закладі «процвітає расизм».

Про це повідомляє онлайн-видання «Обозреватель», журналісти якого й спілкувалися з родиною дівчинки.

Тетяна та Сергій темношкіру дівчинку взяли в будинку малюка, коли їй було вісім місяців. Втім, проблеми почалися, коли вони перевели дитину з одного дошкільного навчального закладу до іншого. Дівчинка одразу почала повертатися додому в сльозах.

За словами батьків, у дитячому садочку на дівчинку ніколи не скаржилися. Втім, одна з виховательок та троє батьків звернулися до журналістів телешоу «Говорить Україна» та розказали їм, що п’ятирічка Катерина у садочку поводитися погано: б’є інших дітей, використовує нецензурну лексику тощо.

За словами залученого на знімання телепередачі «Говорить Україна» психолога Ірини Тарасової, в конфлікті винні дорослі, адже насправді темношкіра дівчинка товариська, впевнена у собі, активна тощо.

Втім, після монтажу сенс телепередачі набув зовсім іншого сенсу, - обурюються батьки. По-перше, передача має назву «Дівчинка-садистка», а в анонсах постійно повторюється, що дитина тримає весь садок в страху. Разом із тим вихователі дозволили журналістам зняти дитину під час тихої години в садочку (без погодження із батьками). Прийомних батьків обурили й постановочні кадри, де дитина, схожа на Катерину, немов б'є ногами іншу дитину, що лежить на підлозі. А одна із запрошених на ефір мам розказала публічно, що біологічна мама Катерини знущалася з дитини та била її головою об бетонну підлогу.

В результаті цих подій батьки темношкірої дівчинки вже написали заяви до поліції щодо порушення прав дитини.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації