Громадська рада – ухвалити неправомочне рішення рада?!

14:14, 26 травня 2016

Громадська рада

Громадська рада – ухвалити неправомочне рішення рада?!

Керівництво Громадської ради при Чернігівській облдержадміністрації спробувало 25 травня нав’язати і ухвалити кулуарне рішення при відсутності кворуму у питанні компенсації перевезень учасників АТО.

На засідання Громадської ради керівництво несподівано внесло в пункт "різне" питання - "Звернення до голови ОДА, КМУ про загрозу банкрутств автоперевізників, які здійснюють внутрішньообласні перевезення у зв’язку з відсутністю коштів на компенсацію перевезень пільгових категорій населення".

Це питання не розглядали на комітеті з питань промисловості, транспорту та зв’язку Громадської ради - засвідчили учасники цього комітету.

За словами Голови Громадської ради Вадима Антошина, йому подзвонив голова комітету з питань промисловості, транспорту та зв’язку Громадської ради Віктор Мошко і попросив поставити це питання на голосування.

На той час кворуму уже не було, але керівництво Громадської ради вдалося до порушення і хотіло протиправно нав’язати своє рішення.

Проти цього виступили представники Ініціативної групи, яка уже напрацьовує правове рішення цього питання - «Антикорупційний Рух Валентина Наливайченка», учасники АТО, УКРОП, Самооборона.

Ініціативна група разом з присутніми виступили проти кулуарних рішень і запропонували присутнім перевізникам приєднатися до Ініціативної групи і разом, об’єднаними зусиллями допомогти в вирішенні питання компенсації.

Після цього керівництво Громадської ради змушене було зняти питання поставлене без обговорення, з порядку денного.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації