В Чернігові відкриється виставка енергоефективних технологій

11:00, 26 травня 2016

 Економіка В Чернігові
виставка енергоефективних технологій

В Чернігові в червні відкриється виставка енергоефективних технологій

Про це повідомив сайту ProCn начальник відділу державно-приватного партнерства та залучення інвестицій комунального підприємства «Центр державно-приватного партнерства», керівник самої виставки Роман Омельченко

В червні ми плануємо відкрити центр енергоеффектівності, інноваційних та нових технологій в будівництві, при якому, є своя постійно діюча виставка., метою якої є формування інноваційної інфраструктури у галузі енергозбереження та нових технологій у будівництві на засадах партнерської взаємовигідної співпраці з державними установами, провідними підприємствами, науково-технічними закладами, будівельними компаніями та виробниками енергозберігаючого обладнання. Йдеться про повний комплекс. Від написання проекту, до здачі об'єкта під ключ. Ми маємо професіоналів в кожному з напрямків (великий проектний відділ, інженерів, будівельників) і знаємо як створити або переробити будь-який об'єкт з максимальною енергоефективністю для клієнта.

зазначив Роман Омельченко.

Організатори анонсують, що на виставці будуть представлені системи безпеки будинку, нові технології виробництва фільтрів для води, енергоефективні котли, сонячні батареї, екологічно чисті будівельні матеріали, тощо.

 

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації