Українські новітні технології, не без участі чернігівців, підкорюють світові ринки

11:00, 25 травня 2016

Віктор Коржанівський

Українські новітні технології, не без участі чернігівців, підкорюють світові ринки. Фото : Мар'яни Харді

Незважаючи на економічну кризу та на воєнні дії на окупованих територіях сходу України існують українці, які заради улюбленої справи готові ризикнути, та розпочати своє діло з нуля. Вони втілюють свої ідеї в життя, і пропонують світу нові  конкурентоспроможні продукти та послуги, завойовуючи повагу Світу до нашої Держави. Одним з таких людей є

Віктор Коржанівський, який люб’язно погодився дати інтерв’ю порталу ProCn:

Вікторе Казиміровичу, розкажіть про історію вашого успіху

Своєю улюбленою справою, розробкою енергозберігаючіх технологій, я займаюсь вже понад 25 років. Вже в ті часи, коли альтернативні джерела енергії та енергозбереження сприймалися правлячою елітою вороже, я роками боровся за відмову від застарілих підходів в управліні компаній.  Україна – це кузня освічених людей, і не дивлячись на те, що звідси виїхала безліч фахівців, мені вдалося зібрати професійну команду однодумців. Кожен з нас розуміє основну мету діяльності і тому вкладає частинку себе в дослідження, розробку, впровадження нових технологій. З Черніговом нас пов'язує не тільки географічне положення. У Вашому місті існує сильна технічна база, університет, який вже багато років готує висококваліфікованих технічних фахівців. Деякі з них вже стали частиною нашої команди і працюють над тим, щоб прискорити майбутнє.

Які технології найбільш економічно вигідні?
Безумовно найекономіші – твердопаливні установки. Вони не займають багато місця, і однієї загрузки достатньо на весь день, тому не потрібно навіть місце під склад твердого палива. Але в промислових масштабах сучасна газова установка більш вигідна, ніж твердопаливна. Газове обладнання відрізняється автономністю роботи, невеликим рівнем викидів шкідливих речовин в атмосферу і високим ККД. Сучасні ж твердопаливні котли є більш дешевими і в умовах кризи користуються популярністю. В деяких випадках більш вигідними є сонячні технології. Тому, ми пропонуємо індивідуальний підхід в технологіях енергозбереження. Загалом, іноземці у нас замовляють нашу розробку - модульну котельню, яка легко транспортується. Ми по частинам її привозимо, встановлюємо і підключаємо. Таким чином, покупець економить свій час і ресурси. Йому не треба шукати додатково майстра по встановленню. Все робимо ми. До речі вже 12 країн купують нашу продукцію і це свідчить про те, що нам довіряють як на Батьківщині так і за кордоном.

Кілька років тому назад ви вирішили розширити сферу діяльності. Чим саме ви вирішили займатися?

Спектр нашої діяльності постійно розширюється, з'являються як нові види діяльності, так і збільшується асортимент продукції. Тому на сьогоднішній день, крім енергозберігаючих технологій ми почали розробляти та виготовляти фільтри для води. Зароблені гроші я вкладаю в нові розробки вивчення властивостей води, а також в сферу харчування, оздоровлення, готельного бізнесу.

За нашими даними ваші статки вимірюються сумами з багатьма нулями!? Проте ви, на відміну від українських олігархів не володієте футбольними клубами і, навіть, не йдете в політику. Чому так?

Я зробив для країни більше ніж всі депутати разом взяті. Я більше люблю працювати ніж говорити. Мені деякі люди закидають, що я продаю продукцію в тому числі і в Росію. Таким особам я відповідаю, що Росія це не тільки Путін. Війна не вічна. А війна економічна – постійно діє. Тому, або наші підприємці завоюють ринок Росії з перемогою, або російські займуть наш ринок. І це треба розуміти. До того ж це прекрасно коли підприємства з Казані чи Уралу купують українські котли за сотні тисяч доларів. Віддаючи свої гроші в Україну. Відсоток від цих грошей йде в бюджет нашої Держави, в тому числі на армію і оборонну промисловість. Що тут поганого? Я вважаю, що б покращити своє життя і життя оточуючих не обов’язково йти в політику. Потрібно займатися улюбленою справою, робити те, що найкраще вмієш робити, не зупиняючись на досягнутому.

VIKEY EXPO
VIKEY EXPO
VIKEY EXPO
VIKEY EXPO
VIKEY EXPO
VIKEY EXPO
VIKEY EXPO
VIKEY EXPO
VIKEY EXPO
VIKEY EXPO
VIKEY EXPO

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації