Кубок України з бодібілдінгу за версією WABBA дістався чернігівцю

16:15, 24 травня 2016

В'ячеслав Марченко

1 місце в категорії класичний бодібілдинг зайняв чернігівець В'ячеслав Марченко.

21 травня у Львові завершився Кубок України з бодібілдінгу за версією WABBA в якому 1 місце в категорії класичний бодібілдинг зайняв чернігівець В'ячеслав Марченко. Судді турніру з семи учасників найбільше балів поставили саме сіверському богатирю

До цього турніру готувався з початку року. Посилено тренувався і дотримувався суворого режиму харчування. Дуже хотів перемогти і радий, що це мені вдалося зробити. Приємно, що і мої колеги з клубу «Чемпіон» також вдало виступили. Особливих спортивних планів  поки не будую, потрібно відновитися, відпочити, а там буде видно.

зазначив В'ячеслав Марченко

Крім Слави також вдало виступили на турнірі ще 3 жителі нашого міста. Юлія Фесик стала 1-ю як в категорії «фітнес бікіні» так і «юніорах» (до 24 років), Ярослав Семенюк зайняв 2-е місце в бодібілдингу (180 см і вище), Ольга Мосейчук стала 2-ю в категорії «атлетік моделс», а Тетяна Вдовенко стала 3-ю в категорії «боді фітнес».