Чернігівська красуня відправила суперницю в нокаут на 25 секунді

13:35, 24 травня 2016

Спорт
Анастасія Рибалочко

Анастасія Рибалочко з успіхом повернулася в еліту жіночих боїв і за 25 секунд здобула перемогу нокаутом

14 травня в Харкові відбувся міжнародний професійний турнір зі змішаних бойових мистецтв (ММА) WWFC WARRIORS HONOR-2. У цьому турнірі взяли участь спортсмени з Франції, Молдови, Азейбарджану та України. Найбільш захопливий видався бій в якому брала участь чернігівська спортсменка Анастасія Рибалочко.

Настя після річного простою в професійній кар'єрі з успіхом повернулася в еліту жіночих боїв і за 25 секунд здобула перемогу нокаутом. Після цієї перемоги увага до Анастасії суттєво зросла. Керівник клубу «Рукопашний бій» та за сумісництвом менеджер молодої спортсменки Сергій Петрекей так прокоментував перемогу своєї підопічної:

Настя з восьми років займалася панкратіоном. Вона багаторічна чемпіонка України, а також чемпіонка Європи та Світу. Тобто, на молодіжному рівні Анастасія виграла все, що тільки можна. Потім ми разом з її тренером Олегом Піщенко запропонували спробувати свої сили на професійному рівні. І після річної перерви Настя доказала всім що є прекрасним бійцем і дуже перспективним спортсменом. Тепер у нас є зацікавленість з Молдови для участі в їхньому турнірі. Я переконаний, що Анастасія Рибалочко приклад для наслідування. Вона не тільки вміє правильно битися, а ще й гарно виглядає.

зазначив менеджер Анастасії Сергій Петрекей

Нагадаємо, що ММА – це змішані бойові мистецтва (часто їх плутають з «боями без правил»), вони є поєднанням безлічі технік, шкіл і напрямків єдиноборств. За кожний виграний бій переможець отрумує гонорар сума якого прописана в контракті. Для того, що б організувати подібний турнір необхідно мати, принаймні зал, який вміщує більше двох тисяч осіб і заключити контракт с ТВ канал на трансляцію боїв. Подібний вид єдиноборств дуже популярний за океаном. 

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації