Олександр Козлов Розказав про плани «Центру державно-приватного партнерства»

23:35, 23 травня 2016

Економіка
Директор «Центру державно-приватного партнерства» Олександр Козлов

Директор «Центру державно-приватного партнерства» Олександр Козлов. Фото: Мар'яна Харді

Комунальне підприємство «Центр державно-приватного партнерства» Чернігівської обласної ради повністю оновило колектив та на чолі з новопризначеним директором Олександром Козловим працює менше ніж рік. Втім, за цей невеличкий проміжок часу підприємство вже має перші досягнення.

Показово, що за результатами загальнодержавного статистичного ранжування суб’єктів господарювання серед ТОП-100 підприємств Чернігівської області (будівництво житлових і нежитлових будівель за 2013-2014 рр.) перше місце отримав якраз «Центр державно-приватного партнерства».

Разом із тим Центр може похвалитися першим місцем у рейтингу Союзу Національних бізнес-рейтингів за показником «Прибуток на акціонерний капітал». До того ж Центр отримав «золото» й у номінації «Соціальний вклад підприємства», який було визначено в рамках складання рейтингу підприємств України.

Завдяки цьому «Центру державно-приватного партнерства» було присвоєно статус «Державне/комунальне підприємство року», а директор комунального підприємства Олександр Козлов отримав звання «Керівник року» та орден «Гордість країни».

Що ж до конкретних дій, то завдяки сприянню «Центра державно-приватного партнерства» було збудовано водопровід у Варві, під'єднано каналізацію до Ічнянського Дитячого навчального закладу №1, реконструйовано фасади Менського районного будинку культури, розвинуто мережу водопроводу в Семенівці тощо.

Разом із тим команда підприємства втілює в життя безліч інших необхідних на Чернігівщині проектів. Наприклад, відділ залучення інвестицій працює у напрямку пошуку фінансування для реконструкцій та ремонту різноманітних соціальних об’єктів. Передбачається, що проекти будуть реалізовані як коштом держави, так й завдяки додатковим джерелам фінансування (кредити, гранти тощо). Разом із тим діяльність Центру не обмежена лише будівництвом та проектно-кошторисними роботами.

Саме завдяки такому широкому спектру діяльності журналісти Редакції сайту ProCN вирішили поспілкувалися з керівником успішного підприємства Олександром Козловим, щоб першими дізнатися про найближчі плани «Центру державно-приватного партнерства».

В Чернігові майже запущено Виставковий комплекс з енергоефективності

Нині ведеться активна підготовка щодо запуску постійно чинного Виставкового комплексу з енергоефективності та інноваційних технологій на території колишнього заводу «Жовтневий молот».

Така виставка створена з метою формування інноваційної інфраструктури в галузі енергоощадження та нових технологій. Співпраця ґрунтуватиметься на засадах партнерської взаємовигідної співпраці з державними установами, провідними підприємствами, науково-технічними закладами, будівельними компаніями та виробниками енергоощадного обладнання.

КП «Центр державно-приватного партнерства» планує надавати своїм клієнтам не лише виставкові площі, а й ряд додаткових послуг. Ключова відмінність Виставкового комплексу з енергоефективності та інноваційних технологій – забезпечення ефективних каналів обміну інформацією між виробниками та постачальниками послуг і потенційними клієнтами.

Зокрема, така виставка надасть можливість споживачам уточнювати технічні характеристики та можливості обладнання, а виробникам – доступ до каналу зворотної інформації. Зазвичай консультації проводитимуть штатні консультанти Центру, але за потреби можна буде контактувати й з представниками фірм-виробників.

Ще однією перевагою, - запевняє Олександр Козлов, - стане сприяння під час підготовки замовлень та укладенні контрактів, допомога в оформленні кредитування, моніторинг потреб споживачів та поширення серед них каталогів з матеріалами виставок та інформації щодо «новинок».

В рамках постійно чинної виставки Центр обіцяє організовувати спецгрупи відвідувачів, до яких входитимуть представники керівництва державної влади та місцевого самоврядування (в рамках заходів обласної стратегії розвитку).

Заплановані й тематичні семінари з фахівцями, які розробляють проекти у сфері енергоощадження та сучасних технологій будівництва з залученням представників державних установ, викладачів, студентів, відповідних навчальних закладів. До речі, на залученні молоді до різноманітних проектів Олександр Козлов навіть наполягає.

Нині в основному колективі працює понад десять людей. Але ми також хочемо залучити студентство у ті проекти, які пов’язані з науковими розробками. Ми хочемо надати студентам можливість працювати влітку. Це буде як практика, але практика справжня. А випускників того ж таки технологічного університету ми готові залучити до співпраці в проектах вже зараз.

Підкреслив Козлов.

Центр також обіцяє акумулювати зібрану інформацію та поширювати її в медіа просторі. Такі медіа-компанії обіцяють покрити різноманітні мовники (телебачення, радіо, друковані та он-лайнові ЗМІ). Разом із тим на сайті Центру можна ознайомитися з актуальною інформацією КВЦЕТ та новітніми енергоощадними технологіями. Найближчим часом також має з’явитися розділ, де користувачі зможуть розміщати інформацію стосовно проблемних питань свого району, а вже сьогодні там можна зареєструвати інвестиційну пропозицію.

«Будівельно-енергетичний» кластер має на меті покращити конкурентоспроможність продукції

За словами керівника «Центру державно-приватного партнерства» Олександра Козлова, не менш цікавим проектом Центру стало створення «Будівельно-енергетичного» кластеру.

Він покликаний підвищити конкурентоспроможність власної продукції та сприяння економічного розвитку регіону шляхом об‘єднання бізнесу та громади, а також впровадження науково-технічних досягнень в галузі будівництва та енергоефективних технологій.

Головна мета об’єднання - досягнення конкретного економічного результату, а відтак й прискорення розвитку Чернігівщини, відродження вітчизняного виробництва та зацікавленості інвесторів.

 

UserCommentAvatar

Круто! Побольше бы таких предприятий...

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації